reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

reklama
WITAM IDALKO!
JA JESTEM GORSZA- DOPIERO KOLO SIERPNIA. :(
TO BEDZIE NAJDLUZSZY ROK W ZYCIU...OBY W KONCU SZCZESLIWY!!!!
KASIA
 
Cześć Idalko ! No to pójdziemy krok w krok :). Ja też startuję w czerwcu ( oby szczęśliwie ). Pozdrawiam, Barbara.
 
Witam wszystkich starających! Życzę powodzenia w najbliższym miesiącu, żeby wszystkie starania zaowocowały fasolkami....
Trzymam kciuki za wszystkich już starających się i za tych którzy dopiero zaczną się starać tak jak ja...
 
Widajcie dziewczynki :)
Katarina - ja zacznę pewnie w lipcu ale na sierpień pewnie się przeciagnie :)
Barbara - mam nadzieję, ze damy radę.

Napiszcie cos o sobie. Ja mam 29 lat i prawie dwuletniego synka Sebastianka.

pozdrawiam
 
cześć Idalka, ja za kilka dni kończę 33 lata. Mam 9-letniego synka Błażeja, no i już czas najwyższy na kolejne potomstwo ! :) Pozdrawiam, Barbara.
 
Witam..
mimo ze jestem naprawde zdolowana bo wlasnie nadeszla @ to chyba sprobuje... chociaz tak szczerze mowiac trace nadzieje...Boje sie znowu rozczarowan...Boje sie ze chociaz zbilam troche prolaktyne ale zaraz znajdzie sie cos nastepnego i znowu nici z fasolki....Nie potrafie spojrzec na to z usmiechem....
Ale zycze wszystkim udanych fasolek po macowych igraszkach...

pozdrawiam
 
Majeczka! Trzymam mocno kciuki, ażebyś i Ty pod koniec marca była szczęśliwa z powodu malutkiego lokatora w Twoim brzuszku. Trzymaj się mocno. Pozdrawiam serdecznie.
 
Hej! Jak mi w tym miesiącu definitywnie nic nie wykaże to w marcu podwajam wysiłki! :laugh:
 
reklama
Do góry