reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

reklama
witam wszystkie miłe Panie......ja równiez zamierzam rozpocząc starania w okolicach czerwca, dwa tygodnie temu poroniłam- niestety zaraziłam sie toksoplazmoza w ciąży- wiec prawdopodobnie to była przyczyna straty Dzidziusia...ale nic to - w nastepnym tygodniu ide do lekarza chorób odzwierzęcych i mam nadzieje ze latem bede mogła zacząc juz starania,juz nie moge sie doczekac
 
Witaj Wiolu ! Myślę , że po tych smutnych chwilach jakie przeszłaś przyjdzie Radość ! Bądź tu z nami, bo razem z Idalką zaczynamy tu chyba uprawiać prywatę :laugh:. Wiesz , ja też straciłam ciążę-bliźniaczą i również sądzilam, że to toksoplazmoza, bo mam w domu kota. Jednak badania to wykluczyły. Teraz najważniejsze, abyś podjęła leczenie tej choroby , by za niedługi czas zostać szczęśliwą mamusią. I tak napewno będzie !!! Pozdrawiam, Barbara.
 
Uzylam testow Ewy Analityk a zamowilam je w internecie dokladniej na Allegro komplet 5 testow + j1 ciazowy kosztuje ok 26-29 zl.Oczywiscie z dosc klarowna i ciekawa instrukcja .
Sproboj...
pozdrawiam
 
barzo mi przykro z powodu Twoich Blizniakow-sama jestem z blizniakow mam Brata blizniaka .ale nic to nie czas teraz na rozczulanie sie -jak mowi moja pani ginekolog- usmiech, duzo pozytywnego myslenia i do roboty!!! bedzie nam razniej razem...ja co prawda dopiero nastrajam sie na walkę o Dzidzie...ale latojuz niedługo
 
Dzięki ! Też mam zamiar kupić od niej - znalazłam na allegro. Może jedna udało mi się w tym miesiącu... Choć długo nie było mnie w domu bo wyjeżdżałam, ale czy w 8 dniu cyklu poprzedzonego 7 dniowym plamieniem można zajść w ciążę? Mam teraz 21 dzień cyklu i brzuch mi "wysadziło", czuję we nim kłucie, piersi a właściwie sutki są lekko wrażliwe, aha zwykle mam cykle 20 dniowe ale ostatni był 35 dniowy więc może ktoś da mi nadzieję, że jednak się udało??? :)
 
Witaj Wiolu. Napewno bedzie dobrze. Trzeba w to wierzyć.

Basiu, Wiolu już dziś życzę spokojnych i szczęsliwych świąt bo wyjeżdżam do rodziny.

papa
 
Zycze Ci Margolis z calego serca zeby ci sie udalo...
Ja tez czekam na efekty...Niby piersi bola i jajniki kluja ale... tempka spadla o 3 kreski i zaczynam sie martwic...najbardziej boje sie tego ze zaczelam Luteina i po 10 dniach przerwa...A jesli jestem w ciazy??? I gwaltownie opadnie mi progesteron to grozi mi poronienie...Tak sie boje... Ale 10 dzien od owulacji dopiero w przyszlym tyg...Wiec nie moge testowac.. I co ja mam z ta luteina zrobic????
 
Ja już sama nie wiem co czuję, czy to tylko wyobraźnia czy może rzeczywistość? Jutro testuję bo mam test, który wykrywa już podobno 6 dniową ciążę. Jaj się udało to powinien wyjść. Pożyjemy zobaczymy... ;) :)
 
reklama
Do góry