reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zagnieżdżenie zarodka

Kamila1996

Zaangażowana w BB
Eee bez przesady..my się jakoś specjalnie nie staraliśmy..w obie ciążę szybko zaszłam i nie było jakiejś szczególnej spiny..ale ten ból i plamienie przy drugiej ciąży pamiętam 🙂I z szacunkiem do innych Dziewczyn,proszę...
Dokładnie :)
A to, że ktoś pilnuje cykli, owulacji (tak jak ja, bo mam nieregularne miesiączki i dopiero pomału mi się normują), to nie znaczy że mam fioła na tym punkcie ..

reklama

Mimi94

Fanka BB :)
Jestem po in vitro więc dokładnie wiem kiedy powinien się zagnieździć. W środę miałam podawany zarodek a w piątek popołudniu czułam dość mocno podbrzusze i raz takie mocniejsze u kłucie. Nie chciałam sobie wkręcać, że to to ale jak wczoraj zaczęły boleć mnie pachwiny, czy stałam, siedzialam bolało, czasem nawet sprawiało problem przy chodzeniu to wiedziałam, że się udało. I wczoraj wieczorem 5dpt test pokazał II

Do góry