reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagnieżdżenie zarodka

Eee bez przesady..my się jakoś specjalnie nie staraliśmy..w obie ciążę szybko zaszłam i nie było jakiejś szczególnej spiny..ale ten ból i plamienie przy drugiej ciąży pamiętam 🙂I z szacunkiem do innych Dziewczyn,proszę...
Dokładnie :)
A to, że ktoś pilnuje cykli, owulacji (tak jak ja, bo mam nieregularne miesiączki i dopiero pomału mi się normują), to nie znaczy że mam fioła na tym punkcie ..
 
reklama
Jestem po in vitro więc dokładnie wiem kiedy powinien się zagnieździć. W środę miałam podawany zarodek a w piątek popołudniu czułam dość mocno podbrzusze i raz takie mocniejsze u kłucie. Nie chciałam sobie wkręcać, że to to ale jak wczoraj zaczęły boleć mnie pachwiny, czy stałam, siedzialam bolało, czasem nawet sprawiało problem przy chodzeniu to wiedziałam, że się udało. I wczoraj wieczorem 5dpt test pokazał II
 
Hej dziewczyny, nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale mam mały zgryz... Powiedzcie mi czy możliwe jest zagniezdzenie się zarodka w 3 sobie od owulacji? (Robiłam testy owu i strzały były jak najbardziej celne) pozdrawiam
 
Hej dziewczyny, nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale mam mały zgryz... Powiedzcie mi czy możliwe jest zagniezdzenie się zarodka w 3 sobie od owulacji? (Robiłam testy owu i strzały były jak najbardziej celne) pozdrawiam
Do zagniezdzenia dochodzi 6-12 dni po zapłodnieniu
 
Testy owulacyjne nie gwarantują owulacji. Wskazują tylko pik hormonu…
Dokładnie, testy owulacyjne nie są w 100% miarodajne. Ja np ostatnio miałam owulację potwierdzoną przez ginekologa gdzie pik wyszedł mi dopiero półtora dnia później a w dnou wizyty był jeszcze negatyw...
 
Ja mialam piki ale starania w niektórych cyklach były bezowocne. Może nie pękł pęcherzyk a może coś innego. Bez monitoringu u lekarza nie ma pewności co do momentu i czy w ogóle, owulacja wystąpiła.
 
Dzięki za wszystkie odpowiedzi, pytam bo chyba gdzieś w podświadomości szukam pozytywnej odpowiedzi😉 aczkolwiek przy pierwszej ciąży te "niby objawy owulacyjne" Miałam takie same, i plamienie też wystąpiło tyle że trochę później niż teraz ale nie w terminie spodziewanej miesiączki tylko z tydzień wczesniej.
pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny :) przeczytałam cały wątek i postanowiłam też napisać. W tym miesiącu miałam bardzo bolesną owulacja, bóle i skurcze trwały około tygodnia, testy owulacyjne pokazały pik LH, po czym ból był największy i na drugi dzień się skończył. Staraliśmy się 2 dni przed, w dniu pozytywnego testu i dzień po. Dziś mija dokładnie 6 dni, wczoraj wieczorem czułam znowu skurcze macicy, a dziś jest małe brązowe plamienie. Nie chcę się nakręcać, ale wiadomo robię sobie nadzieję że to implantacja ;)
 
Do góry