reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajęcia dodatkowe w przedszkolu

pewnie moja córcia już w przedszkolu uczy się języka angielskiego. A ma tylko cztery latka. Dlatego według mnie warto
 
reklama
Trudno się z tym nie zgodzić, zajęcia dodatkowe w przedszkolu to bardzo fajna sprawa dla każdego dziecka, potem samo wybierze sobie które z tych zajęć najbardziej mu odpowiadają i sprawiają radość. Na pewno taniec i rytmika oraz u nas jest to również angielski.
 
ja np. swoją wnuczkę, zapisałam do przedszkola Tequesty w Warszawie, tam są zajęcia takie jak: judgo, zumba, balet, i wiele innych dzieci mają szansę od najmłodszego uczyć się rytmu ;)
 
Również się zgadzam z mamusiami, które twierdzą, że warto. Mój synek uczy się języka angielskiego i hiszpańskiego, dodatkowo uczęszcza na basen i karate. W Tequeście maluchy mają do wyboru wiele różnych zajęć, córka znajomej wybrała np. lekcje baletu :) W ten sposób maluchy rozwijają swoje pasje i uczą się nowych rzeczy, na pewno przyda im się to w przyszłości
 
reklama
W sumie w kwestii rozwijania swoich pasji to mozna również zainteresować się graniem na instrumencie, dzieci zazwyczaj lubią takie rzeczy, a może w którymś rozbudzi się właśnie owa pasja? Ja moge podsunąć szkołe muzyczna na Mieszka I-ego w Szczecinie, tą przy Colegium Balticum
 
Do góry