• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

jak tam dziewczyny u was staranka coś tu pusto dzisiaj ja ma 28 dc i NIEMAM żadnych objawów na @ na razie się nie nakręcam jak do wtorku nie przyjdzie to robie teścior...
 
reklama
Hejo mam ostatnio troszke malo czASU zeby tu zagladac, ale odzywam sie w koncu :-) nie wiem jak te testy owulacyjne u mnie podzialalay...kreski nie wyszy mi identycznie ciemne ale z dnia na dzien coraz ciemniejsze...nie wiem staranka byly co 2 dni mam nadzieje, ze "chlopaki" przetrzymali w moim srodowisku i doszli do celu :-D

Bafinka jak tam u ciebie??

kacha10 no mam nadzieje, ze wkoncu spelni sie moje szczescie, my to przewazne z wieczora i czasem zasne, ale dosyc czesto jest tez z rana po wypoczetej nocy ;-)
 
Kobietki, urodziłam synka - Adasia 27.08 o 11.10 w piątek :-) Mały ma 3670 g i 56 cm. Od wczoraj jesteśmy już w domu. Porod naturalny hmmm nie wiem czy ciężki bo ból odrazu jak zobaczy się maluszka to się zapomina :-D Jedynie co to skurcze parte najgorsze a cala reszta do przeżycia i najważniejsze że byliśmy z mężem w tym czasie razem... to bardzo pomaga. Jestem mega szczęśliwa!!!

A za Was trzymam kciuki!!! fasolkujcie szybko a zobaczycie jak te 9 miesięcy ucieka :-)
 
ANECIAAAAA GRATULACJE!!!!! cudowne wieści!!!! Nareszcie się doczekałaś!!! noramalnie aż się wzruszyłam!:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Pogratuluj także mężowi za dzielne towarzyszenie w czasie porodu. Cieszcie się tymi pierwszymi chwilami z synkiem.:tak::tak::tak::tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry