reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

witam wszystkie panie wlasnie sie zarejestrowalam bo szukam odpowiedzi na meczace mnie pytania jak to jest z ta plodnascia po tabletkach ja bralam 3 lata microgynon 21 po 1 dziecku i teraz chce miec nastepne wiec odstawilam tabsy i dzialamy z meze kupilam sobie testy owulacyjne i badalam sluz codziennie no i wkoncu przyszedl sluz jak bialko jajka i duuuzo go no ale test wykazala brak owulacji no ale zaczelizmy dzialac i potem po tym obfitym jajkowym sluzie pojawily sie dni z uczuciem suchosci i stad moje pytanie czy testy mogly zawiesc????

Z tego co mi powiedział ginekolog u zdrowej kobiety może się zdazyć tak że ma owulację co drugi albo nawet co trzeci cykl także może być tak że twój test się nie mylił...,

Witam oczywiście nowe koleżanki....
Zdecydowanie wole pisac w tym wątku bo w "Staranka by zostać mamą 2010" jest tak tłoczno że nie nadążam z czytaniem....

Tak jak pisałam wcześniej udałam sie do lekarza,narazie powiedział, co już nieraz czytałam na tym forum że u zdrowej pary to i rok do półtorej moga potrwać staranka,dał mi jakies tabsy na uregulowanie cykli i ogólnie co mnie nieźle rozbawiło powiedział "a może się państwo za bardzo starają?!"....powiedział żeby nie kochać sie zbyt często bo nasienie jest wtedy niepełnowartościowe i mało wyfdajne-no cóż zobaczymy co wyniknie z tych jego rad...

Szczęścliwego Nowego Roku życzę i zafasolkowania wszystkim :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam pisalam ten sam post w innym temacie ale niewiem czy tam ktos odpowie wiec skopiowalam go i pisze rowniez tu a oto moj problem bardzo prosze o jakiekolwiek rady :shocked2:

witam ponownie i baaardzo prosze o szybka odpowiedz!!!otoz chcemy z mezem dziecka i najlepiej chlopca wiec wyczekiwalam owulacji i w swieta mialam sluz jak na owulacje jak bialko jajka wiedz dzialalismy a dzis rano jak sie podtarlam mialam sluz z krwia al;e troszke wiec dzialalismy z mezem a teraz jak bylam w lazience to mialam troche sporo tego sluzu z dodatkiem krwi po podtarciu sie i od wczoraj dosc dokuczliwie boli mnie jajnik...i tu moje pytanie czy dzi byla ta upragniona owulacja i jak kochalam sie z mezem do poludnia to czy jest sansa ze trafilismy w ta owulacje :confused: bo gdzies czytalam ze objawami owulacji jest boj janika i sluz zabarwiony krwia od peknietego pecherzyka..prosze napiszcie cokolwiek blagam
 
Ja po odstawieniu tabletek w sierpniu tego roku (brałam je od 2003) w listopadzie miałam 3 normalny okres a teraz już cieszę się ciążą :-)
 
Witam was wszystkie:)
Macie fajnie zazdroszczę wam bycia w ciąży :) ja dopiero zacznę starania w czerwcu lub sierpniu:(. Już się nie mogę doczekać. W grudniu 2009 odstawiłam tabletki anty, od około 2 mc biorę kwas foliowy. I mam nadzieję, że jak zajdę to będzie zdrowy synuś Adrian:) . Czy wy też tak szalałyście na punkcie zajścia w ciąże?? Mnie już wszyscy mają dosyć bo ciągle gadam, że chciałabym już być w ciąży.
 
ja mam tak samo ciagle gadam i mysle o ciazy czy juz jestem i jak to bedzie mimo ze to ma byc nasze 2 dziecko a czemu dopiero w sierpniu chcesz zaczac sie starac???ja odstawilam tabsy w grudniu i odrazu sie staralismy i czekam na rezultat jeszcze tydzien i bede wiedziala :) a kwas foliowy lykam od polowy listopada
 
87zabka ze względów zdrowotnych:( pod koniec kwietnia przyjmuję ostatnią szczepionkę przeciwko wirusowi HPV - paskudna sprawa. Wykryto u mnie mRNA wirusa HPV33. Zaszczepiłam się, mówią że można się szczepić i być w ciąży ale ja wolę trochę poczekać. Nigdy nie wiadomo czy lekarz mówi prawdę. Jeden lekarz mi powiedział, że szczepienie pomoże a inny, że to strata kasy (1,5 tyś zł kosztuje to szczepienie):( więc już nie wiem komu mam wierzyć. Wczoraj byłam na cytologi za miesiąc wyniki i wtedy wszystko się okaże.
 
czesc dziewczyny kurcze to juz moj trzeci post w różnych tematach bo nie wiedzialam gdzie wsadzic moje pytanie ale tu chyba jest odpowiednie miejsce wiec tak mam pytanko do was czy po odstawieniu tabletek mozna miec w ciagu cyklu pare razy czas plodny?? tzn mialam objawy dni plodnych zrobilam test wyszly 2 krechy to bylo 16grudnia (ostatnia@ mialam 7) i dzis znow objawy dni plodnych zrobilam z glupot test tez pozytywny a mamy 10stycznia czy moze ktoras z was miala cos takiego po odstawieniu dziwne pozdrawiam:)
 
Chyba tak, ja slyszalam ze mozna miec 2 owulacje, jak mozna i wcale jej nie miec po odstawieniu. Ale jesli robilas test i wyszedl pozytywny i to w dodatku 2 razy to ty nie bylas u lekarza?
 
reklama
ide ale dopiero 25stycznia bo chce do polskiego odstawilam tabletki i za 2 miesiace chcemy starac sie o dzidzie te 3 miesiace chce odczekac po tabletkach no i zaczelam obserwowac moje cialo nigdy tego nie robilam i troche sie zdziwilam ze tak sie dzieje bo czytalam ze ma byc inaczej wiec napisalam bo moze ktoras z was tez tak miala pozdrawiam :)

a test owulacyjny nie ciążowy nie napisalam wyzej :sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry