Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
A ja jestem na etapie kupowania kaloszy nie wiecie gdzie można fajne kupić? Dodam tylko że płaszczyk przeciwdeszczowy mamy różowy więc coś pod kolor . Jak ja kiedyś niecierpiałam różowego Jak nie miałam córeczki
My też mamy Colgate. Miki raczej przygryza szczoteczkę niż myje ząbki
A co do zakupów, to wczoraj kupiłam Mikusiowi w Cubusie body i spodenki, w rozmiarze ... 74 - oni tam maja jakieś kosmiczne te rozmiary! A na body jest napis: "Watch your daughters because I am a heartbreaker"
KasiaDe a gdzie zdjęcia tych śliczności???????????????????????????
co do bucików to Izka nadal nosi rozmiar 19 jak jej kupowaliśmy to były na nią za duże a teraz są akurat. I oby jej to zostało łatwiej jest kupić buty na małą zgrabną nóżkę niż na takie kopyto jak moje nie dość że rozmiar 40 to wysokie podbicie i szeroka stopa, o pantofelku kopciuszka mogę tylko pomarzyć;-):-)
Dziewczyny nie wiecie ci mówicie. Ja mam 36 i ledwo parę par butów bo do tego szczupłą nogę i normalnie nie mogę nic fajnego kupić bo dostać buty w tym rozmiarze to masakra.
Basia fakt, moja koleżanka ma właśnie 36 i zawsze duży problem z kupnem fajnego buta. Sandały sportowe kupiła kiedyś na dziecinnym - Bartki;-):-)I dlatego marzy się jej otwarcie sklepów z butami