• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowe szaleństwo

ja tez nie lubie jak coś jest za duze wyglada to jak drugie dziecko trzeciej zony stróża:-D a zauważyłam ze duzo mam tak ubiera swoje dzieci:-) hehe mam znajoma ktora 7 miesiecznej dziewczynce kupuje rzeczy na 80 i ubiera ja w te worki:-D
 
reklama
Mamoociki autko super:tak:Teraz możecie spokojnie wojażować:-)
Co do za dużych ciuchów to też nie lubię jak się tak dzieci ubiera a potem trzeba zawijać. Ja za duże odkładam na później- bo niestety wiele osób Matiemu kupuje ciuchy na za rok:szok::-D
 
Dzis tylko to... :shocked2::sorry2::baffled:

5725ccc6d391003cmed.jpg


b8eb0ddc41dc867amed.jpg
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry