• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowe szaleństwo

reklama
Moim zdaniem trzeba dziecko posadzic na rower...my chcielismy kupic 16-stki ale mloda nie chciala usiasc na ten rower...za duzy byl troche...mysle ze za rok to bylby okay...a na tym co ma teraz smiga bez problemu...czuje sie na nim pewnie...a w tym wiekszym nawet ciezko bylo jej usiasc...ale to tez pewnie od wzrostu zalezy itd...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry