• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowe szaleństwo

reklama
ja wiem, ze mialam postanowienie, zeby przez rok nie kupci zadnego perfumu, dopoki nie zuzyje starych, ale przed przeprowadzka musialam zuzyc moje bonusy z kart klienta :) no wiec kartony beda ciezsze o perfum elixir niny ricci :) ale malusienki 30ml wiec zuzyje szybko tym razem :) puzzke dleco dla mojego juz niedlugo dwulatka i balsam apteczny dla malego, bo ten z domu sobie inteligentnie juz zapakowalam do karto,u 'lazienka' i zakleilam... zmienilam mustele na uriage, zobaczymy jak efekt, ale jak na moje to pewnie bedzie gorszy i zapachu nie pobije...

pati komorczak super! lubie takie duza a la blackberry!
 
Sylwia buciki bardzo mi się podobają. Ja na Twoim miejscu bym je kupiła.
Pati no cóż, komórka nie jest w moim stylu, ale cieszę się razem z Tobą z nowego gadżetu, jeśli tak to można nazwać. Wolę mniejsze, te duże jakoś tak mi nie pasują.

nie mogę nawet na chwilę spuścić bab z oczu. Ola właśnie spadła z góry łóżka. Na szczęście nic się nie stało. Na podłodze leży gruby dywan. No i kiedy ja mam mieć czas dla siebie.....
 
Ostatnia edycja:
Fredzia dobrze ze Olci nic sie nie stalo...Ty wez gumowe sciany i podlogi zrob i przezornie sufit :-D bo nigdy niewiadomo co Twoje dziewczyny wymysla :-D a co do komotrki to ja wlasnie lubie duze...z duzym wyswietlaczem...mialam ostatnie czasy jak sie moja poszla walic nokia dwie male i myslalam ze jebla dostane :-D

Natalia no widze zadowolona jestes to podsawa wiec kupuj ;))))
 
reklama
pati pamietasz jak mio mowilas, ze H&M ma online shop? a ja sie zdziwialam
no i wlasnie patrze na francuska strone ktora zyczliwie podaje liste sklepow online i informuje ze sklep intzernetowy h&m we francji ... jeszcze nie istenieje!!! jaaaaaaaaaaaaaaaa! co za sredniowiecze!
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry