reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - wyprawkowe szaleństwo :)

reklama
Dla mam, które planują wyprawkę polecam świetny adres internetowy http://babyandtravel.pl. Lista z postu wyżej jest bardzo przydatna, ale zerknijcie sobie, co można jeszcze dokupić. Jest bardzo praktyczny asortyment do podróżowania samochodem, jest sporo rzeczy do wyprawy na piknik z maluszkiem. Są podgrzewacze, przewijaki, termoopakowania (mój typ, często jeździłam z dzieckiem). Bardzo pomocna z moich zakupów okazała się na przykład suszarka na smoczki i butelki.
 
Śliczne macie te wyprawkowe cudeńka :tak:

Ja też zaczęłam już kompletować, jak wszystko przyjdzie to porobię foty :-) dzisiaj za to prawdopodobnie załatwiłam kołyskę z całym wyposażeniem za małe pieniążki. Z większych rzeczy zostanie wózek, ale pewnie kupię gdzieś w okolicach grudzień/styczeń.
 
My zamowilismy juz mebelki tzn lozeczko, duza szafe i komode:) Niedlugo do nas przyjada. Jak cos to wstawie fotki. Z reszta sie wstrzymuje no bo wiecie, plec :p
 
Witajcie Drogie Mamy,
Wszystkim Wam życzę szczęśliwego rozwiązania!
Ja co prawda przywędrowałam do Was z zupełnie innej grupy, ale mam dla Was coś co może Was zainteresować.
Mam do sprzedania bardzo ładny, nietuzinkowy wózek po córce, w idealnym stanie, 2w1 z adapterami do fotelików. Jeżeli któraś z Was nie ma jeszcze wózka dla swojego maluszka to zapraszam zainteresowane Panie na stronę allegro: Wózek 2w1 gondola i spacerówka + dodatki MUTSY IGO (5683151529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Pozdrawiam
Mama_magda
 
hello!
My kupiliśmy z mężem komodę i wanienkę w Ikei:
MALM Komoda, 4 szuflady - biały - IKEA
LÄTTSAM Wanienka - IKEA
no i pluszaka :-) FABLER BJÖRN Pluszak - IKEA
Mam jeszcze jeansy dla maluszka, ale pokaże Wam jak zdjęcie zrobię :)
Ja też nie jestem za wydawaniem pieniędzy na ciążowe rzeczy, które ponoszę kilka m-cy. Poszłam do lumpa i kupiłam świetne spodnie dla siebie, coś jakby jeansy, ale fajne rozciągliwe i z gumką na górze. Wcale nie widać,że to spodnie ciążowe i szczupło w nich wyglądam ;-) zapłaciłam niecałe 20 zł.
 
Bar Bra fajna ta poduszka :-)
ja kupiłam sobie w biedronce taką podłużną białą chyba 120 cm ma dobrze mi się śpi na niej, mąż kupił mi ją jeszcze przed ciążą, a teraz jest "jak znalazł " . Znowu są w sprzedaży i nawet zeszli z ceny, było po 39,99, a teraz po 25 są.
 
Sliczna komoda i w ogole wszystko :) czyli pokoik dla maluszka z bialymi mebelkami ? Ja mialam kupowac biale mebelki ale mamy biale sciany i z bialymi meblami wygladaloby to jak w psychiatryku :p
 
Mamy małe mieszkanko i póki co maluszek będzie z nami w pokoju, bo drugiego nie mamy ;-) Jak troszkę podrośnie, to poszukamy czegoś większego. Meble mamy białe, więc będzie pasowała komódka :) ściany kremowe, mogliśmy pozwolić sobie na biel :-) czekam z utęsknieniem na męża, mam nadzieję, że nie wróci zmęczony z pracy i złoży komodę -będę mogła cieszyć oko :-) choć nie pali się i może spokojnie zaczekać nawet do stycznia ;)
 
reklama
Do góry