reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
Super wózek Dorotko tak jak i Mychy spacerówka, ale do mnie jakoś nie przemawiają 3 kołowce.Moja siostra miała 3 kołowy, ale w Irlandii mieszka, miała solidny wózek tak, że sadzała w nim córcie a z przodu na kółku siedział mój 4 letni synek jak mu się już iść nie chciało :-D.Na nasze polskie drogi ja wolę 4 kołowy raczej zwłaszcza, że cała zima przed nami do jeżdżenia.
coś takiego siostra miała ale ten troszkę inny Maclaren MX3-idealny wózek! (930863665) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja mam po moim synku Quinny Zapp ale mysle , ze on mi nie wystarczy jak zamontuje do niego maxi cosi to na poczatek moze byc ale potem na zime bede potrzebowala gleboki. A jako spacerowka tez sprawdza sie dopiero jak dziecko ma 1,5 roczku. Ale zatrzymam go bo on jest bardzo malutki i lekki po zlozeniu , a z racji tego , ze my bardzo duzo podrozujemy , nie zajmuje on duzo miesca w aucie . Myslalam o drugim wozku np Coneco. ( ale u mojej kolezanki strasznie szybko sie w nim kolka rozlecialy. )
Quinny | Zapp-twine
 
A mi się ten podoba, zobaczymy kosztuje 1200 zł jeszcze w miarę ale zobaczymy do września daleko:-D

KOLEKCJA 2010 Jumper X TAKO +fotelik AUKCJA PROD. (917701575) - Aukcje internetowe Allegro

A mi się ten podoba (kolor czarno - żółty), zobaczymy kosztuje 1200 zł jeszcze w miarę bo z fotelikiem ale zobaczymy do września daleko:-D
Sorki za podwójnego posta, nie zauważyłam że go nie edytowałam :/

Ja mam Tako Jumpera, ale poprzedniej starszej wersji, jest naprawdę godny polecenia (tylko w moim kółka przednie są na węższej osi - tak a la trójkołowy -wg mnie łatwiej się taki prowadzi), jedyną wg mnie wadą jest fotelik samochodowy, dość mały, wąski i niemowlak za bardzo jest w nim zgięty.
Za taką cenę b. dobra jakość. A teraz widzę, że jest full kolorów do wyboru :)
 
A mi się ten podoba, zobaczymy kosztuje 1200 zł jeszcze w miarę ale zobaczymy do września daleko:-D

KOLEKCJA 2010 Jumper X TAKO +fotelik AUKCJA PROD. (917701575) - Aukcje internetowe Allegro

A mi się ten podoba (kolor czarno - żółty), zobaczymy kosztuje 1200 zł jeszcze w miarę bo z fotelikiem ale zobaczymy do września daleko:-D
Sorki za podwójnego posta, nie zauważyłam że go nie edytowałam :/
Wózek super i nawet jest mój ubzdurany kolor sałaty :-D
 
z tego co sie orientuje to maclareny są bardzo dobre:tak:
a co do tako to nie wiem ,ale wyglada na stabilny i ma spory asortyment:tak:
 

Ten pierwszy to coś takiego jak ja bym chciala kupić, pisałam już o tym wcześniej tzn. na wątku głównym. Bardzo mi się podoba :tak:, ten drugi zaś jak dla mnie stanowczo za drogi :szok:ale jak kogoś stać to jest naprawdę super.

Co do wózków Quinny to wiecie co, tez byłam kiedys przeciwna trójkołowcom - zmieniłam zdanie!! Quinny speedi ma moja kuzynka i jak tylko wypróbowałam go kiedyś w ZOO i potem w hipermarkecie gdzie swobodnie manewrowałam pomiędzy regałami zakochalam się naprawdę. Jest fantastyczny, swobodnie zmieści nawet dwójkę dzieci naraz, ma szeroką spacerówkę. Usiadł w niej mój 4.5 letni synek ze swoim 3.5 letnim kuzynem i wiecie co.. dali radę bez problemu :tak::-);-)
 
reklama
Do góry