reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
Ja nosze 38 ale zamowilam 40 hm..... troche za szerokie ,ale dobrze ze maja po bokach gumki z guzikami to moge sie troche scisnac :)
 
Tak się zastanawiam nad spodniami ciążowymi - jak to jest z rozmiarem? Zamawia się normalny taki jaki się obecnie nosi czy jak??

Najlepiej jak chcesz netem zamówić zmierzyć biodra, udo i długość i sprawdzić jak podają dla danego rozmiaru, przy tych spodniach z workiem na brzuch nie trzeba się aż tak martwić bo guzików nie ma a materiał na brzuch się rozciąga, więc ja jak już zamówię wg aktualnych wymiarów plus 1 cm :)
 
moje spostrzeżenia takie jak gaji23 ;-))
ja równiez kupuję zawsze taki rozmiar jak normalnie +1 cm
 
ja nosiłam s (36) i takie same kupiłam ciązowe. i mimo moich +21kg do końca ciąży w nich chodziłam
 
A wracajac do tych spodni,to czy macie juz problem z dopinaniem swoich?Bo u mnie powoli (tylko w brzuszku) sie zaczyna i w szoku jestem ze tak szybko...
 
Ja nadal nie czuję ucisku ani nie mam problemu z zapinaniem moich. Jednak coś mi się wydaje, że już niedługo i będę musiała na gwałtu rety mieć inne ...
 
!BnPYm1Q!mk~$(KGrH.jpgA ja sobie sprawilam dwa pasy ciazowe , Sa poprostu piekne!Bm+kmiQBmk~$(KGr&#7.jpg
 
reklama
Zobacz załącznik 221393A ja sobie sprawilam dwa pasy ciazowe , Sa poprostu piekneZobacz załącznik 221392

A te pasy zakada się tylko dla fajnego efektu czy też mają jakieś praktyczne walory?? Pytam bo fajnie ale nie wiem z czym to się je:)
Ja zakupiłam spodnie H&M w kolorze beżowym takie bojówki na wiosnę ale chyba za szybko bo nie mam jak narazie co w nie wsadzić.........hihihihi........brzucha brak......
 
Ostatnia edycja:
Do góry