reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Jeżeli chodzi o łóżko wole tradycyjne drewniane :-)
A dokarmiać będę dzidzię butelka z serii PROMOCJA TOMMEE TIPPEE Butelka 260ml 0m+ 0% BPA (917544078) - Aukcje internetowe Allegro i smoczek też kupię z tej serii Uspokajający Smoczek Tommee Tippee Air 0-3m 2szt. (916097345) - Aukcje internetowe Allegro
Moi synkowie za cholerę nie chcieli korzystać z butelki czy smoczka a miałam zestaw z 15 różnych butelek od Aventa, po antykolkową czy właśnie Tommee Tippee a smoczki też od kauczukowego po silikonowy kształty wszystkie możliwe a moje uparciuchy i tak wypluwały a pić nie chciały nic poza cycem a później kubek niekapek z soczkiem a starszy synek mając ok 2 latka wypijał czasem mleczko z butli ale wtedy to już był za duży a mu się cholerstwo spodobało :wściekła/y:
Kubek niekapek też Tommee Tippee http://www.allegro.pl/item918660232_kubek_niekapek_tommee_tippee_9m_260ml_uchwyt_0_bpa.htmlto jedyny jaki młodszemu przypadł do gustu a starszy miał kilka zwykłych, min Kubek niekapek Canpol 200ml 2/780 przeźroczysty (899475029) - Aukcje internetowe Allegro a potem Aventa http://www.allegro.pl/item917218567_avent_magiczny_kubek_niekapek_200_ml_6m_promo.htmli z nim się najbardziej zaprzyjaźnił.
Zazdroszczę tym mamą, których dzieciaczki piją z czego popadnie i dadzą sobie wsadzić do buzi 1 lepszy smoczek.ja na butelki i smoczki wydałam fortunę a potem dałam je w większości użyte kilka razy siostrzenicy w spadku a tej każda butelka i smoczek pasowało więc sobie zmieniała do koloru do wyboru a nie te moje wybredniaki.
Tym razem kupie wszystko z serii Tomee Tippee i ni cholery inne, maluch musi zaakceptować to co będzie miał pod ręka i już bo potem znów mi zostanie 20 butelek i 15 smoczków a dziecko będzie do 1,5 roku na cycu i będzie miało w nosie butelkę czy smoczek :tak:
 
reklama
Ja z kolei mam wózek Bartatina firmy Jedo i tez nie zamieniłabym na żaden inny, zwłaszcza jak ktoś spaceruje po polnych drogach lub nierownych chodnikach ;-)
 
co do łóżeczka to ja mam kołyske ,drewniane i takie
9ad3ef8554de62ab4c2f544eae3fdf00,5,19,0.jpg

5542559d6462a7bf08d9f86aa092c02b,5,19,0.jpg

f9db74b2d6f711324bbb072f1024cd50,5,19,0.jpg


Dałam za nie ok 400 złoty ale warto bo potem dokupiłam materac na dół i mały sam sobie przez boczne wejscie wychodził ,noi jak wstawał to nie obijał sobie główki o szczebelki.

Co do butelek to używałam AVENTU ,LOVI I TOMMEE TIPPEE I TE OSTATNIE SĄ NAJLEPSZE .
 
Ja dzisiaj byłam z Małżem na bazarze dziecinnym. Wiecie, tam mamy wyprzedają używane rzeczy swoich dzieciaków i można zrobić na serio dobry interes. Jest tam wszystko. Niestety ten jest tylko dwa razy do roku a nastepny w połowie września i chyba wtedy nie będę miała ochoty po bazarach latać ;-)
W każdym razie dzisiaj sprawiliśmy sobie nosidełko+siodełko do auta dla malucha takie jak tutaj: Autositz Zero Plus : Autositze Gruppe 0+ Autositze Unterwegs : Baby Butt Onlineshop ale używane za 22,50 eurosów :-)
Do tego podgrzewarkę do butelek i słoików za 5 eurosów :eek:
 
Ja dzisiaj byłam z Małżem na bazarze dziecinnym. Wiecie, tam mamy wyprzedają używane rzeczy swoich dzieciaków i można zrobić na serio dobry interes. Jest tam wszystko. Niestety ten jest tylko dwa razy do roku a nastepny w połowie września i chyba wtedy nie będę miała ochoty po bazarach latać ;-)
W każdym razie dzisiaj sprawiliśmy sobie nosidełko+siodełko do auta dla malucha takie jak tutaj: Autositz Zero Plus : Autositze Gruppe 0+ Autositze Unterwegs : Baby Butt Onlineshop ale używane za 22,50 eurosów :-)
Do tego podgrzewarkę do butelek i słoików za 5 eurosów :eek:

A szukalas cos na ebay? Ja czesto sprzedaje . Jak masz szczescie to mozesz za 1 euro kupic np. Lozeczko.
 
A szukalas cos na ebay? Ja czesto sprzedaje . Jak masz szczescie to mozesz za 1 euro kupic np. Lozeczko.
Szukałam na ebay ale w zasadzie skoro pod ręką mam pełno bazarów (w szkołach i kościołach są własnie dla małych bejbiśków często) to po co mam płacić za przesyłkę...
Na meinestadt.de - Das Portal für alle Städte Deutschlands też można znaleźć dużo tanich rzeczy dla bejbisków. Widziałam MaxiCosi które babka chciała oddac za 30 euro a nowe kosztuje ponad 100.
Poza tym ja nie potrzebuję wiele rzeczy bo prawie wszystko da nam szwagierka. Miała tylko zepsute maxicosi i chodzika nie ma.
Wiadomo jak coś fajnego się zobaczy to zawsze można się skusić ale mamy jeszcze duuuużo czasu :tak:
 
reklama
Mysmy tez byli z mezem na takim baby-bazarze :) Super sprawa !!! Kupilismy wozek Oregon 6 aluminiowy ,ze wszystkimi mozliwymi dodatkami,wysokie krzeselko chicco i nowy komplet poscieli,ze sciankami i baldachimem do lozeczka wszystko w super stanie za 60 eurosow :) Na na ebayu czesto kupuje i sprzedaje jak sie ma troche czasu to naprawde fajne rzeczy moznaq trafic :) Ostatnio kupilam nowe spodnie ciazowe "Baby-walz" bez "brzucha" za 1,5 Euro :)
 
Do góry