reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

no i super ja tez juz zamowiony wozeczek wczoraj dziadkowie byli zamawiac bo beda nam prezentowac:) za 2 tygodnie do odbioru :)

dokaldnie taki jak na zdjeciu plus do tego Spiwor tez firmy Roan Marita z owczej wełny na zimowe spacerki:)

Maja! Super wózio! Ja też kupuję Maritę, tylko granatową. Właśnie czekam na przesyłkę!
 
reklama
Dzięki Onionek, w takim razie chyba mi styknie, zresztą masz rację, zachowuję się jakbym mieszkała w Kenii a nie stolicy.

Wiem,że nie na tym wątku, ale tak sobie wczoraj myślałm o tej czernince,że by mi nieźle hemoglobinkę podniosła, poszukam jej w knajpach...

Ale ja tez sie tak zachowuje, jakby mial koniec swiata nastapic.. Jak jade do rosmana to robie takie zakupy, jakby wiecznie mialo mi czegos zabraknac.. 7 zeli pod prysznic, papierowych recznikow, szamponow, podpasek... Musze sie opamietac :-)
 
ja upatrzylam taki wozek i coraz bardziej sie na niego szykuje..w sobote widzialam taki w sklepie ale niebieski i niestety nie mial mozliwosci prowadzenia spacerowki przodem do mnie;/ ten niby ma ta mozliwosc..

Mikado BOSTON - z dwoma kierowanymi kołami przednimi | Mikado - wózki dziecięce najwyższej jakości
Bardzo ładny , zgrabny wózeczek...
A my z wózkiem gramy na zwłokę tzn zdecydowani jesteśmy na ten
Maxi Cosi Mura 4
tylko wahamy się między kolorem czarnym (rodzina mnie zlinczuje) a niebieskim ( brakuje mi przekonania) ale 20 września w Kolonii są targi wózków więc będę nowe kolekcje, a po targach produkty moga trafić do sklepów i może będą inne ,ciekawsze kolorki, wydaje mi się ,ze późno wyjdę z Lenką na spacer.
 
Monia sliczny wozek..a kolor to moj E tez chcial czarny a ja z kolei niebieski..wogole jak zawsze mowil ze sama mam zdecydowac jaki chce a on nie bedzie sie sprzeciwial bo przeciez ja w wiekszosci bede wychodzic na spacery tak w sklepie nagle zaczal sie udzielac ze moze ten a moze tamten..oczywiscie zaden w moim typie nie byl heh.. faceci sa z Marsa..na bank.
 
A my z wózkiem gramy na zwłokę tzn zdecydowani jesteśmy na ten
Maxi Cosi Mura 4
tylko wahamy się między kolorem czarnym (rodzina mnie zlinczuje) a niebieskim ( brakuje mi przekonania)

Monia u mnie to samo. Jak mama usłyszała ze chcemy czarny wozek, to powiedziała, ze zgłupielismy:rofl2:. Meza w miare przekonałam, a teraz tez cos zdanie zmienia. I wyjdzie tak, ze wozka nie bedzie wcale:no:
 
Bardzo ładny , zgrabny wózeczek...
A my z wózkiem gramy na zwłokę tzn zdecydowani jesteśmy na ten
Maxi Cosi Mura 4
tylko wahamy się między kolorem czarnym (rodzina mnie zlinczuje) a niebieskim ( brakuje mi przekonania) ale 20 września w Kolonii są targi wózków więc będę nowe kolekcje, a po targach produkty moga trafić do sklepów i może będą inne ,ciekawsze kolorki, wydaje mi się ,ze późno wyjdę z Lenką na spacer.

Monia sliczny wozek..a kolor to moj E tez chcial czarny a ja z kolei niebieski..wogole jak zawsze mowil ze sama mam zdecydowac jaki chce a on nie bedzie sie sprzeciwial bo przeciez ja w wiekszosci bede wychodzic na spacery tak w sklepie nagle zaczal sie udzielac ze moze ten a moze tamten..oczywiscie zaden w moim typie nie byl heh.. faceci sa z Marsa..na bank.

Monia u mnie to samo. Jak mama usłyszała ze chcemy czarny wozek, to powiedziała, ze zgłupielismy:rofl2:. Meza w miare przekonałam, a teraz tez cos zdanie zmienia. I wyjdzie tak, ze wozka nie bedzie wcale:no:
Dziewczyny wszystkie wózki bardzo ładne i funkcjonalne, zgrabne i w ogóle. Ale mnie jakos nurtuje ciagle takie pytanie: co widzicie fajnego w tym CZARNYM kolorze? Ja rozumiem ,ze moda i trendy cool, no ale jakoś tak nie teges co?? nasz kraj taki smutny, powódz, głupi rząd i tusk-cudotwórca, a tu jeszcze wózk czarny....ojoj i to cały łącznie ze środkiem, wyscolka i w ogóle... Czy po rpostu o gustach sie nie dyskutuje?
Tylko mi podajcie argumenty, czemu sie podoba akurat czarny i to wszystkim..................upss no to sie wygadałam.....
 
Dziewczyny wszystkie wózki bardzo ładne i funkcjonalne, zgrabne i w ogóle. Ale mnie jakos nurtuje ciagle takie pytanie: co widzicie fajnego w tym CZARNYM kolorze? Ja rozumiem ,ze moda i trendy cool, no ale jakoś tak nie teges co?? nasz kraj taki smutny, powódz, głupi rząd i tusk-cudotwórca, a tu jeszcze wózk czarny....ojoj i to cały łącznie ze środkiem, wyscolka i w ogóle... Czy po rpostu o gustach sie nie dyskutuje?
Tylko mi podajcie argumenty, czemu sie podoba akurat czarny i to wszystkim..................upss no to sie wygadałam.....

moze dlatego ze my akurat wiekszosc czasu bedziemy w zime jezdzic z gondolami i dlatego takie kolorki wybralysmy zeby nasze wozeczki sie nie ubrudzily a to wiadomo snieg chlapa itd to zaraz i wozek brudny taki jest moj argument
 
reklama
Monia u mnie to samo. Jak mama usłyszała ze chcemy czarny wozek, to powiedziała, ze zgłupielismy:rofl2:. Meza w miare przekonałam, a teraz tez cos zdanie zmienia. I wyjdzie tak, ze wozka nie bedzie wcale:no:
HE,he moja mama też tak pewnie zareaguje, boje się ,że na spacer nie wyjedzie taką bryką, mąż jest za ,zresztą on jest liberalny w tej kwestii.
Dziewczyny wszystkie wózki bardzo ładne i funkcjonalne, zgrabne i w ogóle. Ale mnie jakos nurtuje ciagle takie pytanie: co widzicie fajnego w tym CZARNYM kolorze? Ja rozumiem ,ze moda i trendy cool, no ale jakoś tak nie teges co?? nasz kraj taki smutny, powódz, głupi rząd i tusk-cudotwórca, a tu jeszcze wózk czarny....ojoj i to cały łącznie ze środkiem, wyscolka i w ogóle... Czy po rpostu o gustach sie nie dyskutuje?
Tylko mi podajcie argumenty, czemu sie podoba akurat czarny i to wszystkim..................upss no to sie wygadałam.....
Sama sobie odpisałaś czarne wózki są b. modne i bardzo ładne, pasują do kolorowych ubranek naszych dzieci, a ja bardzo lubię być trendy, w każdej kwestii mody, architektury, kuchni i wózków także, stąd na ulicach tyle czarnych wózków, poza tym pstrokacizna jest w złym tonie i jaskrawe kolory są de mode.
 
Do góry