• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Kopertę body na allegro, w Smyku i c&a.
Ubranka z Tesco f&f są bardzo fajne. Body chyba wszystkie mieliśmy. Co do pieluszek tetrowych to ja aż tak dużo nie zużywałam. Ale Mija nie ulała ani razu, nie zwymiotowala a na przewijak mamy prześcieradło. A gatunkowo są rozne- niektóre cienkie i się strzępy, ja wole te kwadratowe 80x80 bo można normalnie złożyć.
 
reklama
O tak jeszcze przemeblowanie... nie mogę się zdecydować z której strony łóżka postawić łóżeczko pasuje z tej i z tej i przez to nie mogę się zdecydować :D Ale chyba dam bliżej okna nie sądzie całkiem przy grzejniku ale na tyle blisko ze mozna by nie raz cieplej ubrac, okryć i werandowac hmmm...
Co do tych materacy to nie raz wyczytacie nowości na pewno :D Ja mam po Damianie prawie nieuzywany bo on zaraz w naszym łóżku wyladowal gryka kokos pianka I uważam że jest dobry wiec go nie wyrzucam :)
 
Dziewczyny, teraz jakoś od 02 lutego jest oferta dzieciowa w Lidlu. Bodziaki, spodenki, pajacyki (rozmiarówka już od 56 cm), pieluszki itp. Ja będę polować, bo 100% bawełna i fajne ceny :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry