Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
ja już zakupiłam podkłady poporodowe, pieluchy newborn, linomag, sól fizjologiczna, gaziki, pieluszki tertrowe i flanelowe( narazie mam po 3 szt) - chyba troche mało co?
.

Ja nie ogarniamwcześniej wstępnie sobie powyjmowalam po Damianie i posegregowalam w szafie ułożyłam takie do 3 msc wydaje mi się, nie wiem które są które
Z Pl rozmiarow wszystkie mają poobcinane metki, niektóre są newborn a inne pisze 0-3 różnią się między sobą ale ja już nie wiem nie umiem ich jakoś sensownie podzielic
Dla mnie wszystkie są takie malutkie
![]()