Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

Duzo moich znajomych po porodzie wraca do rodznnego domu i zostaje na pare miesiecy, czesto zostawiajac ojca dziecka w innym miescie, moze stad ten pomysl. Ja bym tak nie potrafila. Wiem ze pewnie mi bedzie ciezko samej jak mi facet wroci do pracy, ale i tak zamierzam karmic piersia wiec nikt za mnie dziecka nie nakarmiO haha to ma pomysły ze z wami zamieszkaChociaż wiem ze tobie pewnie nie do smiechu... Ja tez miałam przeżycia z teściowa dobrze ze juz mieszkamy osobno
Teraz sama ja zaprosiłam ale dzieci jest dwoje to bardzo nam pomoże poza tym 2 tyg i wróci do siebie
![]()