reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
Ja mam juz chusteczki i paczke pampków 1 a dzisiaj była na rynku i znalazłam fajne koszule do karmiania o takie i w tej samej cenie :)
VIENETTA koszulki nocne dla karmiących BAWEŁNA M (929819217) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Z kosmetyków chce kupić tylko te niezbędne bo jak się okaże że maleństwo na jakieś uczulone to nie będę miała problemu co zrobić z pokupowanymi.
Mam też zrobioną listę co chce kupić od jednego sprzedawcy z allegro ale najpierw podjade sobie na hurtowni i sprawdze czy sa jakies różnice bo jak nie to kupię na miejscu bo jendak wolę każdą rzecz pomacać:)
 
ewelad gondolka od wózka faktycznie dobry pomysł na pierwsze miesiące. A łóżeczko drewniane się nie zmieści w dużym?turystyczne z dodatkowym materacem też dziewczyny mają już sprawdzone więc może takie? a później się przyda jako kojec albo podróżne a do drugiego pokoiku kupicie drewniane?Spaniem i przeszkadzaniem dziecku śpiącemu w dzień się nie przejmuj, wręcz nie powinno się ciszy zachowywać tylko normalnie funkcjonować aby dzidziuś nauczył się że dzień do zabawy a noc do spania, tak czytałam w jakimś poradniku przynajmniej:-)stosowałam się do tego, nawet odkurzacz chodził niezależnie od Emi drzemki i w noce spała pięknie:-Dwiadomo, jak czasem człowiek miał dość to chodził na paluszkach ale potem np. w nocy była jazda:-)

Laktator kupię reczny znów bo tak naprawde niewiele go potrzebowałam jak pisałam i to dopiero jak zajdzie potrzeba czyli jakis mega nawał;-)

aszka ale cuda kupiłaś:tak:

dzamenachopla na punkcie nowych ciuszków miałam tylko przy Emi bo sobie nie zdawałam sprawy jak niewiele się takie ciuszki uzywa i w jakiej czystości sa zadbane tak wię teraz chętnie przyjmuję używane dary a i sama się wybiorę po jakies łupy:tak:
 
aszka fajna koszulka, ze trzy do karmienia kupię na pewno bo do szpitala i na pierwsze dni do domku kiedy z "pampersem" będę śmigać:-) wiecie co, te "pampersy " i dyskomfort z ich powodu najbardziej mnie chyba mierzi z tego wszystkiego:-p
 
Mnie właśnie też bo z Emi łożysko nie wyszło całe i mnie wyczyścili pod narkozą więc niewiele tego było i krótko a czytałam że w normie jest tak z 4 tygodnie:dry:
 
reklama
aszka dopiero mi sie wyswietlily ciuszki ..ale slodziaki hihi:)
a koszula to na zatrzaski ??

mnie tez przeraza ten polog ;/
i ten bol piersi na poczatku;/
 
Do góry