reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
Szkoda, ze u mnie w miescie nie ma tesco bo lubie ich ubranka dla dzieci a 12 zl za 2 szt to super okazji. Dzieki tweenie

Do mnie dotarla torba do wozka co sobie zamowilam z aventu, niestety sklep internetowy pomylił sie i wyslal nie ta co trzeba. WRR musialam leciec na poczte odeslac ją z powrotem a kaska juz dawno przelana na konto. Mam nadzieje ze mi odeslą ale ta własciwą.
 
A propos parasolek slonecznych. jesli ktoras ma ochote mam do sprzedania tzw zagiel sloneczny. jak znajde fotke to wkleje, albo zamontuje na swoim wozku. Wychodzi 20 zl za takie cos i fajnie chroni przed sloncem. Montowane na budke i raczke do pchania wozka. Nie widzialam tego w pOLSCE A W nIEMCZECH W rOSSMANIE mozna kupic. Ja mam dwa ( obydwa nowe ). Jesli ktoras by chiala odsprzedam jeden i chetnie wysle. Piszcie na priva, bo bede w Polsce to moge zabrac ze soba.
 
Znalazlam to i wyglada mniej wiecej tak jak na tych zdjeciach ( tyle, ze bezowy w koleczka ) UV ochrona 80 o ile dobrze pamietam.
 

Załączniki

  • Jana__Laura_mit_Wagen.jpg
    Jana__Laura_mit_Wagen.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 47
  • !Bo)61HQBGk~$(KGrHqEOKjsEuZcfpNpUBLo0-UCvjQ~~_35.jpg
    !Bo)61HQBGk~$(KGrHqEOKjsEuZcfpNpUBLo0-UCvjQ~~_35.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 47
ewa linomag jest i w kremie i w maści. Nie gra to wiekszej różnicy- tak mi powiedziała farmaceutka w aptece. Ja kupiłam krem bo szłam wedle wyliczanki" entliczek , petliczek...." i padło na krem:-D mam jeszcze tormentiol jakby były takie poparzenia jak przy Oliwce. Ale z zasady zaczne od linomagu. reszta kosmetyków to dzidziuś i bambino.

No właśnie, jak to jest z tym Linomagiem? Mi też w aptece powiedzieli, ze nie ma różnicy: krem czy maść. Wzięłam i to, i to. I UWAGA: ns kremie jest wyraźnie napisane, że "nie stosować u dzieci"... :( Sama już nie wiem. Za to wczoraj natknęłam się na info o czymś takim:
LINOMAG® krem BOBO A+E / produkty do pielgnacji | Linomag.pl

To chyba jakaś nowość jest, specjalnie dla dzieci. Chyba się skuszę, skoro zwykły krem Linomag odpadł, a maść wydaje mi się straszliwie tłusta na lato..
 

Dzięki za linka, będę miała na uwadze :) Chociaż sudocremu zamierzam używać tylko w nagłych wypadkach, mam na razie próbkę, zobaczymy jak Mały będzie na niego reagował - może mu nie będzie odpowiadał, to wtedy będziemy kombinować z innymi :) A na co dzień to raczej coś bez cynku, więc linomag powinien byc ok :)
 
reklama
Mystique - szkoda, że te cycniki rozeszły się jak świeże bułeczki. Byłabym skłonna sobie kupić, ale ja to nawet nie wiem, jak się pomierzyć :/ Do tej pory biust mi się nie powiększył, tylko stał taki pełniejszy. Szkoda by było kupić za duży, albo za mały :-p
 
Do góry