reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

ja mam kozaki ktore tez maja korzuszek w srodku a zewnatrz sa ze skory wiec na pierwszy snieg ok.chyba ze znajde sniegowce ktore na nia pasuja bo za duzych brac nie bede.Kurtke zimowa ma taka naprawde cieplutka i ma jeszcze taki pasekw talii od srodka.wiem ze spodnie tez do niej byly ale nie kupilam.No ale jak spadnie snieg to podskocze do hm i wezme jakis kombinezon bo niedrogi maja choc za bardzo mi sie nie podoba ale na te pare chwil...
 
reklama
sasanka Gosia dostała od dziadków na mikołaja sanki firmy Kimet, metalowo-drewniane (mają dodatkowo piankę na oparciu), o takie
sanki_oparcie_podnozek.jpg
dokupiłam uniwersalny materacyk
Materacyk Na Sanki!!! MATPOL (1989285054) - Aukcje internetowe Allegro
ale nasz śpiworek z wózka też pasuje.

Ogólnie sanki są fajne, bo małe i lekkie, wejdą bez problemu do auta. Bo te sanki z pchaczem na które poczatkowo się napaliłam sa bardzo duze i ciężkie.

joaszka
marta

to poszalałyście dziewczyny, ja też kupiłam już kilka bluzek w większym rozmiarze, bo Gosia znowu ząbkuje, a wcześniej jak ząbkowała, to zaraz jej noga rosła o jeden rozmiar i cała chyba też (choć wzrostu nie mierzyłam)
ogólnie to czekam na wyprzedaże, ale znajomi rodziców mają hurtownię dziecięcą i zawsze tam obkupuje Goskę w bieliznę, a nieraz też fajne bluzki czy spodenki wychaczę (choć z tym gorzej, bo mają mały wybór). Tak czy siak na takich rzeczach jak body, rajtki, skarpetki zawsze zaoszczędzę, bo nawet na allegro te same rzeczy mają drożej.


A na gwiazdkę kupiliśmy małej stoliczek Tra Present z 2 krzesełkami
krzeslo-wzor-pszczolka.500x400.jpgkrzeslo-wzor-ptaszek-2.500x400.jpg 1436987-1-1-6.jpg

teściowa też na gwiazdkę kazała kupić do niej do domu, więc wybrałam taki zestaw

krzeslo-wzor-ptaszek.500x400.jpgstol-pomaranczowy.500x400.jpg


Ten nasz zestawik juz zmontowałam, nie wytrzymałam do świąt:-D.
Mała bardzo się cieszy, chce być sadzana raz na jednym raz na drugim krzesełku.
Na początku chciałam inny wzór krzesełka, bardziej pod kolor stolika, ale okazało się, że kontrast lepiej wyglada... no i oczywiscie jeździłam wymieniać:-D


eijf a ty znasz producenta tych "moich" krzesełek. Bo tra present chyba z hollandii?
mam nadzieję, że nie posypią się za pół roku
 
nef, cudne te zestawy! Nino to hiszpańska firma jest, z tego co wiem :) Mam od nich ręczniki, pościel i śpiworek do spania, Feretti się chowa :) Jakość super, oby w mebelkach też trzymali poziom :)
Radek ma od jakiegoś czasu taki zestaw:
STOLIK 2 KRZESEŁKA DLA DZIECKA EICHHORN OKAZJA!! (1989552363) - Aukcje internetowe Allegro
Plus taki, że to jest niskie i Radek sam już siada. Uwielbia to, długo siedzi i czyta przy tym książeczki, rysuje po znikopisie, albo zwyczajnie przysiada na chwilę. Dlatego chyba wywalę z jadalni (bo tu Radek spędza najwięcej czasu) stolik edukacyjny i jeszcze parę zabawek, a zniosę stolik i krzesełka :)
Sanki też kupiliśmy, a w zasadzie babcia, bo będą od niej w prezencie na gwiazdkę. Takie z pchaczem i śpiworkiem, jutro odbieram.
O, takie:
Metalowe sanki dziecięce Piccolino Adbor z oparciem, regulowanym popychaczem, podnóżkami i ocieplanym śpiworkiem :: Wszystko.dla.dziecka.pl

Przypomniało mi się, dziewczyny, gdyby któraś planowała zakup klocków drewnianych: śliczne są w Biedronce, kolorowe, NICZYM nie różnią się od Eihchorna (Radek ma 50 szt Eichhorna i teraz dostał 100 szt. Biedronkowych), nawet sorter na kubełku jest identyczny, leciutkie są i kosztują 39.90 za 100 kloców :) A jeśli któraś myśli o drewnianym pociągu, od poniedziałku fajne są w Lidlu po 35 zł ;)
 
Ostatnia edycja:
Nef śliczne te krzesełka!! A możesz powiedzieć, ile taki zestaw kosztuje? też trzeba będzie coś do nas zmajstrować :tak:
A Gosia sama siada już na krzesełka, czy trzeba ją podsadzać?
 
Nef, śliczne te krzesełka!

Pola na razie włazi na krzesła nasze w jadalni, niestety raz nawet spadła z hukiem. Myślę, żę na takie też by sobie weszła bez problemu- usiadła i wstała, a jakże.

Ja myślalam o czymś białym, bo rezta mebli tez biala, ale nei wiem, gdzie kupic. Moze w ikei cos bedzie?

ale w tym miesiacu juz nic nie kupię na bank, najwyzej w przyszlym. te korki, tlumy w sklepach itp mnie zupelnie zniechęcają!no i kasa wydana na ciuszki:)
 
kropa ten śpiworek będzie przecież za krótki na Radka, z niego kawał chłopa jest :tak:
Marta mnie to się słabo robi na samo połączenie w jednym zdaniu - Olka i huk. Raz już przez to wylądowała w szpitalu :baffled:
 
nef-sliczny zestaw ale niestety nie znam...sama malej kupilam krzeselko juz dawno ale poki co jeszcze go nie uzywam (stoi w przedpokoju i rzucam na nie jej czapke i szalik ha ha).Ostatnio jeszcze nie dostawala nogami do ziemi no ale nic to,urosnie przeciez i bedzie jak znalazl gdy tylko zacznie cos konkretnego robic przy stole.Stolik planuje dokupic z ikei (taki bialy lakierowany) a krzeselko wyglada tak Krzesełko Lou Lou Ghost kolorowe - porównaj ceny - NOKAUT.pl
p.s. fajne sanki!
 
Nef piękne te mebelki, zaraz oblukam na ich stronie, własnie ile mniej więcej to kosztuje i można przez Interent gdzieś kupić? Zakochałam się;P i jak dla kręgosłupa te krzesłka?
Co do ubrań to widze ze szalenstwa;) ja na zapas już nie kupuję nauczona doswiadczeniem;P Bo kilka razy nie trafiłam w sezon;/ i bez sensu, teraz Basia nosi 80-86 powoli zależy jak wypada. I tego się trzymam. W zeszłym roku dostała 5 sukienek na 12 misięcy z Londynu i zadnej nie załozyla bo wszytskie byly jej latem za duze, a to typowo letnie. Sanek, sniegowców tez nie mam, spadnie snieg bede myslec;P Puki co buty ecco starczaja, nosi zimowa kurtke bo spodni od kombinezonu jeszcze nie załozyła (dobrze ze udało mi sie kupic nowe cocodrillo za 15 zł:p - jak zima nie przyjdzie nie bedzie zal straconej kasy:p)
Joaszka, Marta ciuszki fajne, my sukienki wigiljne mamy (jedna z roczku, druga z imienin - dostała jako prezenty) Bolerko cudne, ale ja takimi sie tylko w sklepie zachwycam, bo Basia by w tym pochodziła 3 minuty, a na wejscie zal wydac taka kase:p
 
reklama
Do góry