reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka

Esti- moze wiesz czym myc potem wanienke dla dziecka? ja mam dostep tylko do amerykanskich srodkow czystosci i nie mam pojecia co moge urzyc po kapieli zeby umyc wanienke?
 
reklama
Jako juz troszkę doswiadczona mamusia polecam troszkę wiecej ciuszków dla dziecka do szpitala. szczególnie jeżeli chodzi o kaftaniki-dziecku często sie ulewa a a co do śpiochów to na początku dzieci często się zasikują, więc lepiej wziąść więcej a poza tym zawsze można dowieść. trzymajcie się.
 
ja od dziś rozpoczynam kolekcjonowanie wyprawki dla dzidzi, pierwszy zakup - karuzela do łóżeczka, już zamówiona, od jutra zacznę sie rozglądać za ciuszkami i wszystkimi potrzebnymi rzeczami, coś czuję że mąż się zdziwi jak zobaczy potem stan konta :szok: ;-)
 
Czesc Mamusie,

Ja zeby uniknąć dość sporych wydatków, nie ma co sie oszukiwać dla dzidziusia, kupiłam mu ubranka juz w 20 tyg. Teraz na początku listopada kupię łóżeczko i komplet pościeli, kosmetyki rowniez przygotuje już w listopadzie;-), wanienke, szlafroczki - ręczniki,pieluszki (różnego rodzaju) i fotelik w grudniu. Termin mam na 11 stycznia ale wiadomo, porod sie moze zacząc nawet dwa tyg. wczesniej wiec do konca grudnia, przygotuje wszystko.:happy:
 
Albiniec, ja też mam termin na 11.stycznia! i też zaczynam powoli kompletować wyprawkę, większe zakupy planuję na połowę listopada, a teraz tylko kupuję to, co mi się spodoba :)
dziewuszki piszcie, co już macie dla dzidzi, co byśmy o niczym nie zapomniały!
 
Ola śliczna pościel:tak::tak::tak:.
ja z feretti kupuje komplet poduszkę i kołderkę ( bo podobno najlepsze i najbezpieczniejsze dla maluchów, zresztą posłużą długo, więc warto zainwestować:tak::tak:) no i zastępczy komplet z feretti
Wyprawki.pl Po
 
reklama
Ola śliczna pościel:tak::tak::tak:.
ja z feretti kupuje komplet poduszkę i kołderkę ( bo podobno najlepsze i najbezpieczniejsze dla maluchów, zresztą posłużą długo, więc warto zainwestować:tak::tak:) no i zastępczy komplet z feretti
Wyprawki.pl Po
 
Do góry