reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka

mam pytanko: jak to jest z tymi pościelami, bo w zasadzie poduszka nie jest na początek potrzebna i podobno kołdra też, bo wystarczy maluszkowi kocyk lub śpiworek.... to co? tylko prześcieradło mam kupić? :rofl2:
 
reklama
kołderki u mojego dwulatka zaczęłam używać dopiero teraz Najpierw był becik potem spiworki w lato cieńki kocy Podusi nie używałam wcale (sam ja wyrzucał z łóżka) Teraz ma juz normalną podusie
 
będę sprzedawać na allegro pościel po Piotrusiu 3częściową Ochraniacz w stanie idealnym (szybko go ściągłam bo Piotrek go nie chciał) poszewki w stanie bardzo dobrym i becik w stanie dobrym (troche sprany) Wszystko z wypełnieniem antyalergicznym Na poduszce jest dziurka bo chciałam ja wyprasować i żelazko "złapało" Z poduszki korzystałam może z 1msc (wywalał ja z łózeczka) a z kołdry z 3msc Gdyby nie ta dziurka to stan idealny Dokładam tez kocyk w słoniki (zielono-niebieski) i białą poszewkę do wózka na jaska Kocyk stan dobry


 
Albiniec właśnie ja się zastanawiam nad Quinny ( bo fotelik maxi cosi już mam zaklepany) ale ma jeden szkopuł spacerówka nie rozkrada się na płask, tylko lekko się ją odchyla do tyłu:szok::szok: i dziecko pozostaje w pozycji siedzącej tylko odchylone i plecki ma równolegle do podłoża co powoduje, ze śpi ale nóżki nadal zgięte i nie odpoczywają:szok:
 
Sylka, wiesz co widziałam spacerówki Quinny ale nie prosiłam o rozłożenie .Są rózne modele tych spacerówek, wiec kto wie moze jest jakaś ktora ci odpowiada.:)
 
A Ja W Proszku Ani Sie Do Konca Nie Przeprowadziłam Do Siebie Ani Nie Mam Poukładanych Rzeczy Po Koko Nie Wiem Co Mam Wrrrrrrrr Nic Po Mojej Mysli Nic!!!! By To !!!!
Zazdroszcze Wam Spokoju Z Jakim Sobie Kupujecie!!!!
 
Myszorka kochana spokojnie. Jeszcze masz czas na to. Bratowa jest w 37 tyg.i dopiero zaczeli robic zakupy dla dziecka.
 
SPOKOJNIE SPOKOJNIE :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
JA KTRóRA MUSI MIEć WSZYSTKO POUKłADANE I NA CZAS ???? A NIE DAJ BOZE URODZE WCZESNIEJ ? WIEM ZE MAMA Z RAFEM SOBIE PORADZA ALE JA JUZ CHCE!!!!!!!!!!!!!!1:baffled:
 
reklama
Do góry