reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

reklama
Właśnie rozglądam sie za kołderką i poscielą i już mi coś wpadło w oko;)
kołdra taka :
thumbnails.jpg

a pościel taka :005ace9706ef0c20med.jpg

lub :
25d90cbae716564b.jpg
 
MagdaP3011, ja taka maszynke uzywalam w czasie skurczy w domu i w pewnym momencie stwierdzilam, ze nic nie pomaga i sciagnelam.. i jak przyszedl kolejny skurcz to lecialam do D, zeby mi spowrotem przykleil :) takze działała :) tylko w Anglii (bo wtedy tam bylam) mozna bylo sobie taka maszynke wypozyczyc i tak wlasnie zrobilam, ponad 300zł na wlasnosc.. ja chyba sie nie zdecyduje.


Andzia, jak dla mnie za ostre kolory, ja bym wybrala cos delikatniejszego, ale to juz kwestia gustu oczywiscie :)
 
kurcze troche drogie na jeden raz, ale jakby to faktycznie dzialalo to moze bym sie skusila. Poproszę więcej opinii. Jeszcze czas w prawdzie ale musze zaczac oszczedzac bo wszystkiego na raz nie kupie, musialabym kredyt wziac:)


madzia a nie lepiej znieczulenie zewnątrzoponowe ja miałam i polecam .
 
A ja zamówiłam taką posciel wole stonowane spokojne kolorki :) pasujące do mojej sypialni gdzie bedzie stało łóżeczko :) i taki pojemnik na pieluszki itd....


86.jpg87.jpgprince0260.jpg

A łóżeczko takie mi się podoba ale to zakup na póżniej
23.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja też preferuje stonowane kolory ;-)
Mam po Olisiu dwa komplety -jeden żółto niebieski a drugi z Feretti.
Jeśli będzie dziewczynka to kupię sobie jakiś w odcieniach dziewczęcych hehe....taki upatrzyłam , fioletowa :-)

Feretti Trio 3 cz. NOWOŚĆ 2011 bacteriostatic (2322023225) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A i polecam z Feretti pościel jest superowa- jakość ekstra.Jedną ma zwykła druga Feretti i różnic a znacząca
 
nie trafiłam wcześniej na ta firmę :) ja jeden zestaw mam taki łososiowy po syneczku ale tamten zawiozę za kraków do domku jak będziemy tam jeżdzić to tam łóżeczko też musi być więc po synku łóżeczko tam wstawię :) a tu nowe kupię ja zamówiłam komplet 14 częściowy pościel poszewki rożek prześcieradło z falbanką baldachim ten stelaż na baldachim wsio co tylko możliwe było :) organizer jakas podusia nie pamietam wszystkiego musiała bym patrzec na aukcję ;)
 
reklama
Ładniutkie pościele ;) mi znów sie te ciemne kolorki podobają ;) zresztą jak u nas wszystkim :-D
Ja myśle wlaśnie nad baldachimem bo to ponoć zbieracz kurzu i dużo osób odradza ;)
 
Do góry