reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

jak będziesz kupować pościel to zwróć uwagę na różne czynniki np. z czego wykonana, czy jest np. antyalergiczna, jak prać, ...cenę i wygląd oczywiście też;]ale przede wszystkim czynniki ważne dla dziecka
 
reklama
Ja dla mojej Basi kupiłam komplet haftowany i powiem szczerze, że do dziś jest super.
10 elementowa pościel HAFTOWANA z moskitierą - Aruś producent pościeli niemowlęcej , dziecięcej, beciki, łóżeczka, kołyski, komody.

Kupiłam cały komplet u tego producenta + łóżeczko i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam rożek, bo ma taką specjalną kieszeń z wkładką kokosową co super usztywnia. Miałam rożki z wkładką i bez i powiem szczerze, że dla mnie z wkładką to luksus. Na pewno jeszcze jeden dokupię dla Bąbelka :-)
 
Ale mam cholerny komp nie chce mi sie otworzyc ten link bo mam za slaba predkosc wrrrrr:wściekła/y:

Ja tym razem poza przescieradelkiem nie kupuje nic:no: tym razeem bede uzywala narazie kocyka bo u nas jest dosyc cieplo w mieszkaniu wiec nie ma potrzeby sie przegrzewac:sorry2:
 
moja siostra kupowała dla synka pościel firmy feretti, też się super sprawdziła, antyalergiczna i jest mnóstwo wzorów które urzekają, poza tym nie niszczy się, możesz sobie wyszukać w internecie i zobaczyć
 
Witajcie drogie koleżanki!
Zapraszam Was na swoje aukcjE! Mam sliczne ubrania z Motherhood,ciążowe,jak nowe...większość ciąży przelezałam,wiec ubrania są w stanie wręcz idealnym...

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mam sliczne zabawki,ubranka i buciki

Dla Was - Koleżanek z BB - udzielam rabatu 5% na WSZYSTKO!!!!
Juz wiele z Was u mnie kupiło,moge dac namiary to sie zapytacie czy są zadowolone:)

Zapraszam!
 
Z pościelą to ja bym sie wstrzymała, taki maluszek kilku miesięczny to raczej nie powinien spać na podusi ani pod kołdrą(większa od niego).U nas na początku syn spal w otulaczku a do teraz spi w spiworku, takze ja pościeli nadal nie mam, dopiero planuję kupić dla synka a ma prawie półtora roku.
 
no właśnie dziewczyny mi doradzały rożek później śpiworek, i widziałam taki fajny śpiworek feretti, który jest antyalergiczny ichyba się na niego zdecyduję no i może poszukam jeszcze rożka, jak tak mówicie
 
reklama
Rożka też nie miałam :) A pościeli faktycznie do tej pory nie używam. Ma taki kołderko-kocyk grubszy, ale na poduszce też nie spała. Dopiero teraz się zastanawiam, czy jej pościeli nie sprawić :)
Często też śpiworków używają faktycznie.
 
Do góry