reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

Dziewczyny ja z mojego doswiadzcenia moge wam powiedziecz ze te wszytkie wozeczki sa sliczne (moje 2 cory wychowaly sie na wozkach firmy Bebe Comfort)ale maja jeden mankament male kolka przy ktorych kazden wszcząs dziecko odczuwa , wiec zanim cos zakupicie zastanowcie sie dwa razy. Polskie chodniki to nie chodniki jaki sa u naszych zachodnich sasiadow a te wozeczki produkowane wlasnie sa na ich swietne :tak:chodnikowe warunkia nie nasze wyboiste pseudo chodniki.
 
reklama
Ka32sia, właśnie o tych kółkach ostrzegała mnie moja koleżanka :tak: A powiedz, czy orientujesz się, czy można kupić taki wózio ale z innymi kółkami ?? Czy są jakieś inne modele?? Bo szukam na Allegro i nie bardzo mogę znaleźć. A zależy mi na tym wóziu. Tylko dla mnie jest ważne, żeby rączka do powadzenia była w "jednym kawałku" nie taka podwójna :tak: Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi :-) Dobra... Idę dalej szukać wózia :-D
 
Tak myslalm ze ten ci wpadnie w oko ,jest exstra mi tez sie podoba a jeszcze ta gama kolorkow miodzio :-D:-D:-D:-Djak go obejrzysz przed moim wyjazdem do Polski to daj znac jak wyglada na zywca (ja dopiero oblukam okolo 29 listopada) ;-)
 
zobaczcie co znalazłam:-) normalnie jak widzę gdzieś mopsa to szaleję. tak sobie wymyśliłam, że mogę kupić zwykły biały bodziak i umieścić na nim zdjęcie mojej Mopsi:tak:
 
Ja na razie przeglądam tylko aukcje internetowe.Termin mam na 23 kwietnia.Jeszcze poczekam z zakupami,ale już samo oglądanie sprawia mi wielką frajdę.Nie wiem czy będziemy wszystko nowe kupować,to się okaże jak będzie z funduszami.Na pewno dostanę dużo rzeczy od brata.Jak na razie remontujemy też całe mieszkanie od podstaw bo w gdzieś w marcu będziemy się przeprowadzać więc wydatków mamy sporo.Już się nie mogę doczekać.
 
reklama
zobaczcie co znalazłam:-) normalnie jak widzę gdzieś mopsa to szaleję. tak sobie wymyśliłam, że mogę kupić zwykły biały bodziak i umieścić na nim zdjęcie mojej Mopsi:tak:
Masie mopsice masz swietna , ja wychowalam sie w domu gdzie krolowalay buldozki francuskie , do tej pory mam sentyment i oko co do tych psow ... wogole uwielbiam te male plaskie mordeczki
moja znajoma z Wawu ma fajne forum gdzie mozna wiele dowiedziec sie na temat wlasnie mpsow i buldozkow francuskich forum znajdziesz pod nazwa e-psy ... o kurcze zapomnialam ze to forum o dzieciach i dzial o zakupkach hahhaha
 
Do góry