reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Katagorka ..ja zaliczylam jednego lidla.. tego na Strusia..ale w planach mialam w razie W podjechac na Siewna....bo w sumie najblizej mnie ale od 8 wiec podskoczylam o 7,45 rano na os strusia i tam byl juz dziki zachod....upolowalam spodnie szare, ale 86/92 wydawaly mi sie zbyt male a 98/104 ogromniaste.... ale balam sie brac te mniejsze ..wiec wzielam obie pary hehe..w domu okazalo sie ze te male sa w sam raz...no ale mamy padziernik dopiero a tych wiekszych plywa..wiec beda za rok pewnie. a kurtki dla chlopakow sama szare byly....a ja w sumie mamdla niego juz granatowa wiec odpuscialam..ale widzialam ....ze niezle wojny o kazda sztuke byly..ale wlasnie przyjaciolka mnie uswiadomila..ze tak to w tych lidlach bywa

to tak zawsze? bo we wloskich lidlach tak nie ma ...

Kupilam tez golfy, i polarek i rekawiczki..takze polska zima nam nie straszna juz....wiec czekamy na snieg i sanki a swoja droga w Alpach juz sporo sniegu ...bo dzisiaj lecialam i bialo bialo

Ja w koncu na Strusia kupiłam jej wszystko na 98--104 i powiem Ci ze ten rozmiar 86/92 spodnie za male no takie na styk a kurtka duzo za mała by była. u nas te 98 sa akurat jest troche luzu ale obstawiam że z kurtka na za rok to raczej nic nie bedzie moze spodnie się okaze...
 
dziewczyny zrobiłam porządki w szafie, mam za małe dla młodego

tenisówki h&m, rozmiar 24, dług. wkładki gdzieś 14,5 - 15 cm, trudno mi to zmierzyc, beżowe, z gumką, czyste, wyprane, idealne do przedszkola, 18 zł
tenisówki.jpg

półbuty coccodrillo, rozmiar 23, dług. wkładki tak samo 14,5 - 15 cm, biało- szaro-granatowe, z kotwicą z boku, przetarte na czubkach, ale moze na podwórko komuś się przydadzą, 9 zł

cocco2 (Medium).jpg coccodrillo (Medium).jpg

kozaczki lekkie zara, albo jesienne albo do samochodu albo jak nie ma śniegu, r. 23, dług. wkładki namierzyłam 14 cm, granatowe, starte na czubkach, ale może na podwórko, 35 zł, jestem z nich tak zadowolona, że teraz szukam podobnych

zara1 (Medium).jpg zara2 (Medium).jpg

ktoś ma jeszcze taką małą stópkę i by chciał?
 

Załączniki

  • coccodrillo.jpg
    coccodrillo.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 15
Ostatnia edycja:
bali podaj nr konta bo jutro powinnam dostać kasę to ci wyślę:)

mam chęć kupić sobie takie buty, na allegro jest licytacja za 210zł ale trochę mam obawy, że później pójdę z torbami:(
Sklep Ryłko
 
mam pytanie, już kiedyś pytałam ale nie było odzewu;P
myślicie już o prezentach na mikołaja ewentualnie pod choinkę??
jakoś nie mam w tym roku pomysłu na nic a listopad za pasem trzeba się już za czymś rozglądać
 
reklama
Do góry