reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

estragon a rozmiar kupowany, a mierzony na głowie to nie zawsze to samo. To jak z ciuchami - każdy pisze co mu pasuje. Mierzyłaś obwód?

aga a jak mierzysz ten obwód?? Na poziomie czoła wokół głowy?
 
reklama
Lenkaa:tak:. Ma 49 cm, tzn na poczatku września tyle miał, ale chyba w zeszłym roku musiał mieć taki sam rozmiar, bo prawie wszystkie czapy z zeszłej zimy są nadal dobre.
 
hmmm,my nalezymy do duzo głowych,Ola ma 53 a ja 57:szok::-Dmierzone przed chwila.ja zawsze kupuje czapki na 'moje oko';-)

podobne sniegowce jak wstawila Estragon widzialam u nas w smyku ,byly przecenione z 80 na 40pln
 
To ja mam chyba z 70 cm:-D

aktualizacja: też 57 cm:szok:. Poważnie myślałam, że będzie z 65 cm:sorry2:. Za to twarz mam na pewno największą:-D. Zajmuje 2/3 powoerzchni głowy:dry:
 
Ostatnia edycja:
W Krakowie kosmos z kozaczkami dla chłopca w rozmiarze 25:crazy:. Obudziłam się z ręką w nocniku. Wczoraj i dzisiaj zjeździliśmy całe miasto, i owszem zostały albo ohydne modele Bartka albo ecco-wszystkie po 299 zł albo clark'sy jeszcze droższe:baffled:. I już nie spodziewają się dostaw. Finalnie kupiliśmy mało ładne:-D, ale przynajmniej w przystępnej cenie... W zeszłym roku kupowałam w połowie listopada i nie było probelmu.
 
reklama
Do góry