reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Ola, ten mój niebieski fredzlowy u dzieci w pokoju sprawdza się bardzo dobrze. łatwo się odkurza, ale nie wchodzi tam pies, tam nie jemy, nie kruszymy... itd.

a jak patrzyłam na obrobienie tej wykładziny z ostatniego linka, to wydaje mi się, że dywan jest taki puszysty, że nie będzie widać, że to wykładzina
 
Julita te kasy są prawie jednakowe, 'działają' na tej samej zasadzie. Kwestia wyboru firmy, no i zasobności twojego portfela:). A jak nie wiesz na którą się zdecydować, to po prostu weź Maję do sklepu niech sama sobie wybierze.
 
Julita te kasy są prawie jednakowe, 'działają' na tej samej zasadzie. Kwestia wyboru firmy, no i zasobności twojego portfela:). A jak nie wiesz na którą się zdecydować, to po prostu weź Maję do sklepu niech sama sobie wybierze.
dzięki już sobie obejrzałam na yt "jak działają" więc już mam problem rozwiązany:)
 
I którą w końcu wybrałaś?
z tego co widzę, to każda ma kalkulator, pieniążki, kartę kredytową, mikrofon, wysuwaną szufladkę na pieniądze, imitqcje produktów spożywczych. Chociaż teraz widzę, że ta smoby chyba najfajniejsza
 
I którą w końcu wybrałaś?
z tego co widzę, to każda ma kalkulator, pieniążki, kartę kredytową, mikrofon, wysuwaną szufladkę na pieniądze, imitqcje produktów spożywczych. Chociaż teraz widzę, że ta smoby chyba najfajniejsza
WYBRAŁAM smoby, i dorę tańczącą młoda uwielbia tańczyć więc będą tańczyły obie:)P]
a teściowa chciała jej kupić laptopa więc wybrałam tekiego Vtech EDUKACYJNY LAPTOP MAŁEGO ODKRYWCY KURIER 13 (2752763179) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
zobaczymy..
 
reklama
w tamtym tyg byly fajne kasy fiskalne w carefurze ale niestety nie kupilam bo od razu sie spzredaly:-(

Oleska wybralas jzu ten dywanik,ja tez obstawiam gładki

Alis fajne pzrybory wstawilas ,ten ostatni najbarzdziej
Julita Ola ma ten pierwszy zestaw,'deska,nalesniki itp' i bardzo je lubi ,uwielbiam jak pzrerzuca nalesniki:-D
 
Do góry