reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Już poszłam do grupy, fajne łóżeczko:)
Co do kurtek dla Jacha nie kupiłam w końcu tej beżowej, poluję na jeansową i albo tę:
3043744558


albo tę:
3051249391_3


Która lepsza? Jeśli w ogóle któraś się wam podoba...
 
reklama
Oleśka a obu nie możesz ?:sorry2: Obie są ładne - ta pomarańczowa praktyczniejsza, ale ta biała jak dla mnie, śliczna - ja ogólnie lubię jasne rzeczy dla maluchów, a Jasiek (Twój Jasiek) ze swoją karnacją też pewnie będzie się w niej ekstra prezentował ( z resztą pomarańczowa też mu pasuje :sorry2:)
 
Mi się też podobają obie:tak:, ale gdybym miała wybierac, brałabym białą:sorry2: Lenkaa ma rację, ze z Jaśka karnacją w obu będzie mu ładnie.. Franek miał w zeszłym roku białą i po sezonie nadal pozostała biała:tak:
 
Oleska - super te kurtki ;) Wszystkie bez wyjatku. Chyba muszę wyciagnąć mlodek kurtke wiosenna i sprawdzic jak rozmiarowo pasuje. Chociaz ostatnio kupilam jej na Alledrogo kurtke - z opisu wiosenna z odpinanym polarem, wiec mysle sobie - spoko, bedzie na wiosne. A tu niespodzianka. Kurtka jest tez lekko ocieplana wiec razem z polarem jest akurat na teraz, bez polaru bedzie na zimna wiosnę, wiec potrzebujemy lekkiej kutałki....
 
A ja jak zobaczyłam tą pomarańczową to od razu miałam w niej Jaśka przed oczami ! :tak::tak::tak::tak: Ja jestem zdecydowanie za 1 - młody będzie w Niej wyglądał świetnie bo jemu jest ładnie w takich kolorach.
biała - mnie średnio
 
reklama
dziewczyny podrzućcie jakieś półbuty, oglądam i nic mi się nie podoba, jedyny mój wymóg to gumowane przody, bo młody zdarł kompletnie 2 pary kozaków, może guma da radę :/

Oleśka jak polowanie?
Just, weź nawet nie pisz, bo ..... ;-)
 
Do góry