reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Widzę że oglądacie już wyprawkę...:)
Powiem że ja też muszę wszytko kupić od początku...moja bratowa urodziła prawie 4 lata temu i wszystko po oddawała...
Ale frajda z kupna będzie wielka...już się nie mogę doczekać!

Ja juz wolę teraz się w cenach zorientować i odkładać pieniążki, zeby nie było zbędnych niespodzianek. ;-)
Oh, moja teściowa oszalala z moja mamą... dostalam juz 2 pary śpioszków, czapeczke i buciki... :sorry:
 
reklama
frida odradzam to łóżeczko, bo jak dzidziuś zacznie pełzać to z takiego wypadnie. Radzę takie żeby miało regulowany spód - dla noworodka umieszczasz go w połowie wysokości, dla większego szkraba opuszczasz na sam dół. A jak zacznie wyłazić - wyciągasz 3 szczebelki żeby nie wypadał wyłażąc górą
 
Ja to też będę musiała zacząć od podstaw... A wcale nie wiem jak ma się za to zabrać hehe:szok:
Może Mamuśki pomożecie co?
A ''zachorowałam'' na to łóżeczko.... Trama łóżeczko Locomotive - porównanie cen w sklepach
Frida, lozeczko przesliczne, dosc drogie, ale lozeczko to bedzie tez jedna z najdluzej uzywanych rzeczy, ktore teraz kupimy:tak:

frida odradzam to łóżeczko, bo jak dzidziuś zacznie pełzać to z takiego wypadnie. Radzę takie żeby miało regulowany spód - dla noworodka umieszczasz go w połowie wysokości, dla większego szkraba opuszczasz na sam dół. A jak zacznie wyłazić - wyciągasz 3 szczebelki żeby nie wypadał wyłażąc górą
Nikita dlaczego dzidzius mialby wypasc? Nie rozumiem? A regulowane wysokosci tez oczywiscie ma :tak: Mysle, ze jest warte polecenia
 
Ja zwracam teraz uwagę na ciuszki i znalazłam pare slicznych. Bardzo się cieszę, że teraz urozmaicili produkcję. A nie - rózowe dla dziewczynki, niebieskie dla chłopca. Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła je kupować. :)
 
Frida, lozeczko przesliczne, dosc drogie, ale lozeczko to bedzie tez jedna z najdluzej uzywanych rzeczy, ktore teraz kupimy:tak:

Nikita dlaczego dzidzius mialby wypasc? Nie rozumiem? A regulowane wysokosci tez oczywiscie ma :tak: Mysle, ze jest warte polecenia
Bo jak zaczyna łazić to z łóżeczka wyłazi górą - zwykle wtedy wypada na główkę:sorry:. Wychowałam czworo rodzinnych szkrabów i jeszcze bliźniaczki jako niania, pamiętam co to było. Nie siada samo, nie siada długi czas, a tu pewnego dnia śpi i nagle huk a potem płacz - wylazło górą i spadło:szok:.
Stąd mówię żeby takie łózeczko co się szczebelki da wyciągać, tam są grube to raczej się nie da.
 
reklama
Ja zawsze wyciągałam ręce (na siedząco) i wykrzywiałam buzię. ;) To znaczyło chcę wyjść. Byłam zbyt ciężka i zbyt leniwa żeby samej wyłazić górą ;) ALe dzieci są różne, mój brat niemal wyskakiwał z łóżka. Mam nadzieję, że moje dzieci będą podobne do mnie ;)
 
Do góry