reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Dziewczyny, poszukuję puzzli 60-100 elementów, ładnych i lepszej jakości niż te cieniutkie tekturki, i większych niż 2 cm x 2 cm. Będę wdzięczna za namiary:happy:.
 
Intensywnie poszukuję prezentów urodzinowych, znalazłam fajne gry:happy:.

pamiętacie??:-)
Moulin Roty Gra Pchełki

Te są też fajne
Djeco Gra Karciana Statek 05200

Plus Plus Klocki Mini 600 szt. Basic 3310

Puzzle znalzałam takie, gdyby któraś szukała...całkiem fajne, z djeco mamy aktualnie statek i jest bardzo w porządku, więc te też powinny być ok
Djeco Puzzle W Pudełku Pinokio 07251


Djeco Puzzle Baśnie z 1001 Nocy 07456

Mudpuppy Puzzle 63 el. Na Drodze

I jeszcze na koniec pytanko- ma może któraś gre 'angry birds'? Tam jest coś takiego jak zestaw początkowy/startowy? Czy ta gra, która w smyku kosztuje 119 zł, to jest to samo, co na allegro za 50 zł? Czy te allegrowe to jakieś podróby?
 
estragon, to sa te same gry, tylko smyk ma potworną przebitke...
ale szczerze to srednio polecam. dzieci szybko sie zniechecają... i to nie tylko moje ze specyficznym charakterem..
 
estragon, to sa te same gry, tylko smyk ma potworną przebitke...
ale szczerze to srednio polecam. dzieci szybko sie zniechecają... i to nie tylko moje ze specyficznym charakterem..
Ale nudzi się szybko czy źle wykonane? Karol ciągle jak widzi reklamę, to mówi, że chce tą grę, więc się nad nią zastanawiałam...
 
Ale nudzi się szybko czy źle wykonane? Karol ciągle jak widzi reklamę, to mówi, że chce tą grę, więc się nad nią zastanawiałam...

ta wyrzutnia jest dosc sztywna i wobec tego dzieci jakos po pierwszych uzyciach traca zapal.. na reklamie wyglada to inaczej, dlatego tez ja chcialam ta gre.. samo wykonanie gry fajne.. pomysl tez, ale ta proca to porazka...
 
reklama
Do góry