reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Również polecam butelkę Lovi . Mała super ja ssie no i nic po boczkach nie wylatuje co mi się zdarza jak karmię butelka Tommy Tippee:wściekła/y:.Jestem zła bo kupiłam szesciopak tych butelek i do tego smoki na późniejsze miesiące.No ale cóż takie życie.
Ja jedna Lovi dostałam w paczce w szpitalu ale zamierzam teraz dokupić bo karmie butlą i jedna nie starcza. A TT może sie sprawdzi jak mała będzie starsza!!

Cieszę się że jesteście zadowolone z butelki Lovi, bo właśnie ją kupiłam na wszelki wypadek. Jeszcze nie była u nas w użyciu, karmię piersią przez nakładki silikonowe, bo mam za małe brodawki :crazy:
 
reklama
a ja kupiłam sobie sukienkę na wesele :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i w tym głupim sklepie chyba było lustro wyszczuplające bo jeszcze jakos wyglądałam a teraz jak ją przymierzyłam w domu to nie dość ze nie podobam się mojemu M to wyglądam w niej jak strara maleńka :eek::eek::eek::eek::crazy::crazy::crazy::crazy: i do tego total słonica - normalnie jakbym była w 9 miesiącu ciąży WWWWRRRRRRRR

Klaudia masz już ten pas wyszczuplający? Dawaj namiary jak masz i się sprawdza :confused2::confused2::confused2:
 
Mam taki sam, zdaje egzamin, ale trzeba przy nim ćwiczyć, sam pas nie wystarczy bo póki co zastępuje mięśnie, które same muszą pracować
 
U nas butelka lovi poległa całkowicie. stoi sobie w szafce na czarną godzinę. Za to TT się sprawdziło bardzo i teraz musze dokupic jeszcze 2 na nocne karmienie tuśka, bo przy avencie nałyka sie powietrza a przy tt mniej.
 
nakupiłam dzis na przecenie w auchanie dzieciom ubranek po 10 i 5 zł Julka wzbogaciła sie o 3 spodnice i 2 bluzki a Krzys o 2 bluzy welurkowego pajaca i 5 bluzeczek
 
Ja dzisiaj wybrałam sie na zakupy nareszcie:tak:
nakupowałam małej ojjj sporo duze są obnizki w 5 10 15;-)
i reserved:-)
 
Ale Ci fajnie, mogłaś gdzieś wyjsć. Ja zdana jestem tylko na osiedlowe sklepiki. Na razie sama nie wybieram się dłużej niż na godzinę- uroki karmienia piersią, a Małago nie chcę ze sobą zabierać do galerii hadlowych, bo wiadomo dużo ludzi = dużo wirusów.
Pojadę jak Młody będzie większy wtedy i kupię więcej(znając siebie)
 
reklama
witam
jakis czas temu odkrylam super komis z art.dla dzieci,wstawiam tam rzeczy po swojej coreczce,jednoczesnie kupujac jej super ciuszki w super cenie...podaje nr tel.do wlascicielki komisu 507441505,mila i profesjonalna obsluga ,super rzeczy.POLECAM wszystkim,ktorzy chca kupic duuuuuzo taniej rzeczy dla swoich skarbeczkow. Komis miesci sie w Warszawie:biggrin2:
 
Do góry