reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Ma sprzążki ze pasuja. Ja mam na raczce wozka kolka i dla mnie zabki pasuja.. Jedyna roznica ze zdjeciem to torebka na pieluche nie jest plastikowa a zrobiona z takiego czarnego materialu jak wnetrze torby
 
reklama

Załączniki

  • 04cad660f7ee5176.jpg
    04cad660f7ee5176.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 19
:-) :-) :-)

ma napy na pasku - tak, że można na rączkę wózka zapiąć ???

cholera ..........................................................................

kusi mnie ....................

Mnie też bardzo kusi, wygląda super ! Tylko faktycznie droga i jeszcze przesyłka aż 20zł.
My kupiliśmy używany wózek Peg -Perego bez torby, więc nie mam żadnej póki co ... :-)
 
ja kupiłam taka za 89, bo do wózka chciałam..

myślę ze jak się chce mieć pakowna i porządną to trzeba dać więcej...niestety...
 

Załączniki

  • torba.jpg
    torba.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 18
Czy macie już wybrane ubranka do chrztu? Zupełnie nie mam pomysłu- planujemy na kwiecień lub maj. Może ktoś zna jakąś fajną stronkę z propozycjami czy katalogiem?
 
Właśnie ja też szukam ubranka na chrzciny - chrzest będzie 12 kwietnia w święta o 11.30 właśnie bylismy u księdza:tak:
 
reklama
Do góry