reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek

Monia mam tą dokładnie matę tylko różową mam matę.. polecam :) No na zdjęciu trochę już po rozbierana ;)
20121012288.jpg
 

Załączniki

  • 20121012288.jpg
    20121012288.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Ja nie miałam ani maty edukacyjnej ani karuzeli ani leżaczka i teraz też nie będę kupować. A dziecko na podłodze polecam kłaść na macie piankowej, np. takiej składanej z literkami. My używaliśmy szerokiej maty piankowej takiej do ćwiczeń i teraz też będziemy jej używać. A mam taki mobil mały z ikei co się go nad dzieckiem stawia i spoko jest.

Co do spotkania to najlepiej jakiś piknik w parku jak się cieplej zrobi, albo w kawiarni dla mam:) albo jak dzieci zasnął o 21:)
 
Ostatnia edycja:
Ewcia co to jest ten mobil? Te pianki gdzie kupowałaś? Ja się bałam kupić bo słyszałam że można trafić na takie nie ładnie pachnące czytaj cuchnące ;) gumą :/
 
Też polecam matę. U nas się super spradziła. Za to leżaczek-bujaczek... no dobry był do karmienia, jak mały jeszcze nie siedział (usiadł mając 10 m-cy). Poza tym nie było opcji go tam posadzić, tak jak niektóre dzieci siedzą i oglądają świat. No i polecany po 3 m-cu życia (ze względu na kręgosłup).
 
Angi to trza przed kupieniem otworzyc i powachac ;) ale ja myslalam, ze te gumowe maty to juz dla starszych dzieci sa.
Dziewczyny a do pokoju dziecka jest sens dywan kupowac, czy czasami nie ma w nim za duzo roztoczy i innych swinstw? Moze rzeczywiscie te maty rozlozyc, ale pytanie jak sie je czysci...
 
Ten mobil to takie coś, dostaliśmy kiedyś od kogoś - LEKA Stojak z zabawkami, brzoza, wielobarwny - brzoza/wielobarwny - IKEA

Wiesz Monia dziecko od początku robi jakieś tam ruchy i jak ma nawierzchnię, która daje opór to najlepiej. Ale ja też kładłam dzieci na takim grubym kocyku czasami. Myślę, że można mieć i pianki i matę edukacyjną. Nasza fizjo te pianki też propaguje.

Angi ja nie pomogę z piankami, bo używam do tego mojej własnej maty do ćwiczeń, która kosztowała fortunę, w związku z czym nie miała prawa śmierdzieć:)
 
Ewcia coś podobnego też dostałam od sis i rosło razem z Oliwią tylko że to była zabawka interaktywna spoko była jak zaczęła siadać ale jak zaczęła się wdrapywać... o nie. :/
 
Ewcia a jak masz doswiadczenie w matach do cwiczen, to jak mozesz podeslij jakis link :) i taka do cwiczen tez chyba latwiejsza w czyszczeniu niz te puzle piankowe.
 
reklama
Do góry