reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Póxniej wkopiuję listę co należy spakować do szpitala :) Jak pierwszy raz zobaczyłam ile tego jest to sie przerazilam a pozniej mialam 3 torby spakowane - jedna dla mnie druga dla Majki a 3 na wyjscie ze szpitala, aby nie liczyć na inwencje twórczą świeżo upieczonego tatusia.
 
reklama
Asioczek - super te listy, napewno skorzystam :tak:

A ja wczoraj dostałam poduszeczkę do spania i relaksu przeznaczoną specjalnie dla przyszłych mam, leży się na niej rewelacyjnie, bardzo polecam

intro_3.gif


kupiłam też taki otulaczek, ale wyobrażałam sobie, że będzie lepszy no i że będzie odpinany od dołu, żeby można było łatwo zmienić pieluszkę
intro_4.gif

A zamawiałam na stronie producenta:
Motherhood - akcesoria dla kobiet w ciąży, młodych mam i niemowląt.
 
No zaczynamy chwalenie sie moimi ostatnimi zakupami;
na poczatek dwa pajacyki welurkowe, ten pierwszy jest w rzeczywistosci pistacjowy. Staram sie neutralne kolorki, ale nie zawsze wychodzi:-D


Słabość do prosiaczka mam od dziecka, nie umialam sie powstrzymac:zawstydzona/y:



Ten jest duzy , na 74 i to taki w sumie kombinezonik bo bardzo gruby polarek



Biala polarowa kurteczka( dla dziewczynki:zawstydzona/y:) i bluza z frotki



Ponoc te rekawiczki niedrapki sa niezbyt przydatne, ale byly w komplecie. Do szpitala sie przydadza



Bardzo gruba, ocieplana kurtala na pol roku



sukienusia z nadzieja ze to dziewuszka:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:



komplet bodziakow



Takich zestawow jak ten niebieski, spioszki z kaftanikiem mam kilka



i cos dla mamy: laktator reczny, wkladki laktacyjne i nakladki silikonowe Aventa( byly w gratisie wiec jesli okaza sie bezuzyteczne nie bedzie mi zal)



i znowu bodziaki


Polarek z kubusiem


karuzela nad łóżeczko



welurkowy pajacyk



komplet skarpteczek

I najlepsze...za wszystko dalam mniej niz 100 zt
 
reklama
Do góry