reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

a oto pokoik nasz i Konradka i jego środki lokomocji ;-)
 

Załączniki

  • P1040206.jpg
    P1040206.jpg
    431,8 KB · Wyświetleń: 88
  • P1040200.jpg
    P1040200.jpg
    397,1 KB · Wyświetleń: 78
  • P1040204.jpg
    P1040204.jpg
    476,4 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Taka mama pokoik śliczny:) widze ze juz wszystko czeka:) masz wozek taki sam jak my wybraliśmy tylko, że my go jeszcze nie kupilismy. gdzie kupilas i za ile??? bo w pati i maksie ostatnio juz ich nie bylo.:/ pozdrawiam.
 
zgadza się Ilonka, jak byliśmy w Pati i Maxsie to był jeden, ale pomarańczowy, to było jakieś 1,5 msc temu, a zamówiliśmy w sklepie w innym mieście (Szamotuły), czekaliśmy 2tyg, cena 789zł czy coś koło tego, bo kupowaliśmy jeszcze fotelik, parasolke, torbe itp i nie pamiętam dokładnie :tak:
 
no jak ja bylam to juz nie bylo:) hehhe to sie nazywa szczescie, a ile placials za torbe??? bo w np. w pati nie dolaczaja d zestawu:/ a bedzie potrzebna. szamotuly wiem gdzie to.:) aaaha a co do ceny to i tak malo zaplacilas bo w pati i maksie za sam wozek goly bez niczego chcą okolo 770zl.
 
witam was bardzo serdecznie,dawno mnie tu niebyło z powodu braku dostepu do netu i niestety leżenia ciągłego w łóżku-odpoczywania zaleconego przez lekarza,ale wklejam fotki użądzonego pokoiku dla OLIWKI,oczywiście będzie w naszym razem z nami










a to ostatnio zakupione ciuszki w shwedt
 
reklama
Taka Mamo, Ganiolek śliczne macie kąciki dla maleństwa, ubranka i wózki tez naprawdę cudne...
Joasiu podoba mi się ten leżaczek tez zastanawiam się nad zakupem takiegoż wydaje się bardzo praktyczny...
 
Do góry