reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

hmm to ja już zgłupiałam jakie pieluchy kupować a nie mam doświadczenia :szok: kiedyś było dużo pozytywnych wpisów o pieluszkach DADA zwłaszcza na początek jak potrzeba ich dużo, zdam się na żonę brata która ma wysłać pieluchy z anglii + pampersy i jedną paczkę DADY lub z LIDLA
 
reklama
Mam do sprzedania ubranka po mojej córce. Ubranka są większości firm Carters, First Impresions, które są wspaniałej jakości. Ubranka otrzymałam od rodziny z USA. Większość ubranek, z racji ilości, była użyta jedynie raz. Ubranka podzieliłam na wiek:
0-3 Miesiące Ubranka 0 - 3 miesiące - Dzieci - Fotosik.pl
3-6 miesięcy Ubranka 3 - 6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
6-9 miesięcy Ubranka 6 - 9 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
12 miesięcy Ubranka 12 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
ubranka zimowe Ubranka zimowe - Dzieci - Fotosik.pl

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to ceny są podane w opisie. Możliwość negocjacji !!!
Zapraszam na priva lub e-mail dominika_zakowska@wp.pl
 
Co do pieluszek ja osobiście kupiłam już DADY małą paczkę do szpitala i dużą do domu. Uważam,ze jeśli się boicie to normalne pampersy się na początek sprawdzą jak nic a potem można testować inne czy pasują wam,a przede wszystkim czy dziecko nie ma zadnej alergii. Ja sie sama nastawiłam na kupno większej ilości pieluch ale sama się boję ,że nakupię i coś nie będzie pasowało dlatego wolę odłożyć kaskę i kupić jak już mały się urodzi :tak:

Widzę,że w tym wątku obgadałyście z 90% produktów dostępnych na dzisiejszym rynku :tak: Ja juz można powiedzieć mam prawie wszystko dla maluszka,moge wam podpowiedzieć jedynie o moich przetestowanych produktach,które kupiłam już bo wiem,ze są niezawodne :-)

Do higieny dziecka :
*oliwka bambino
*johnson's baby łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3w1
*nivea baby krem na każdą pogodę (polecam również krem krem na buzię z ziajki)
*nivea baby aksamitne mleczko nawilżające
* sudocrem
myślę,że ma początek taki zestaw wystarczy,ja przy córce używałam tych produktów i byłam bardzo zadowolo bardzo :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co do pieluch ja polecam pampers active baby oraz premium care,new borny tez są ok. Dada też jest fajna. Jak dla mnie porazka to happy-sztywne, a na huggisy Aluska miala uczulenie, a pampers sleep and play nierozciagliwe.
Co do chusteczek to polecam z pampersa,nivea,bambino,lidlowe. Nie polecam babydream, huggisy, clinic kind(cnie pamietam dokladnie nazwy).
Oliwki nie lubie bo tlusta,ale do brzucha używam bambino.
Polecam krem bambino,sudocrem,ale tylko w razie odparzen.
 
ja z pieluch to z oliwia uzywalam pampersow...teraz tez kupiłam pampers new baby (cos ostatnio czytałam ze niemieckie pampersy sa zupełnie inne czyt. lepsze od polskich- nie wiem ile w tym prawdy) dziś przeczytałam opinie ze na równym poziomie do pampersow stoja pieluchy z aldiego..ale ja ich nie znam..może kupie mala paczke do wypróbowania. u nas jest etz spory wybor bio -eco pieluch które sa duuuuuuuzo droższe od pampersow- ale jak czytałam opinie to ponoc bija na łeb nawet pampersa....no nic zobaczymy na razie mam 1 i 2 z pampersa new baby- łącznie 5 paczek- na razie starczy, husteczki mam z hippa- migdlowe- i te polecam zdecydowanie- choć droższe od innych- sa naprawdę wow! z kosmetykow mam wszytkie z weledy - jak dla mnie numer jeden z ekologicznych antyalergicznych i naturalnych produktów do pielgnaci- zobaczymy co groch o tym sadzi:p
 
A ja już po zakupach w LIDLU - o matko co tam się działo!!!! Ile ludu przy tych dresikach :-D Ja oczywiście nie brałam, bo one typowo albo dziewczęce albo chłopięce, ale wzięłam pozytywkę (kwiatuszka) - melodia taka, ze chyba :-)i mnie uśpi i 2 lampki LED
 
reklama
A u mnie w lidlu bylo pusto :o termometrow bylo sporo ale niestety kaski teraz brak a takto bym kupila, jedyny moj zakup to cyckonosz. O i sie pochwale co dostalam od znajomej a raczej Adas dostal :p

DSC_0259[1].jpgDSC_0260[1].jpgDSC_0261[1].jpg
 

Załączniki

  • DSC_0259[1].jpg
    DSC_0259[1].jpg
    30 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC_0260[1].jpg
    DSC_0260[1].jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC_0261[1].jpg
    DSC_0261[1].jpg
    35 KB · Wyświetleń: 18
Do góry