reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Ja kocham robić zakupy!

Witam wszystkich! Chciałbym Was o coś zapytać.Czy sądzicie, iż korzystanie z propozycji kredytowych to dobre wyjście, żeby przywrócić do równowagi nieco swój domowy budżet? Ja w tym momencie mam trochę niespodziewanych wydatków i zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem skorzystanie z tego typu propozycji. W ręce wpadło mi n.p. recenzja Wandoo... Czy według Was jest to droga godne uwagi?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny czy ktoraa z Was zdexydowala sie na fotelik RWF ? Powaznie roazwamy taki zakup...ale sami nie wiem jaki ? Mysle nad obranaym Recaro zero..tylko juz sama nie wiem ? Macie jakies doaeqidczenia w temacie ??
 
Dziewczyny czy ktoraa z Was zdexydowala sie na fotelik RWF ? Powaznie roazwamy taki zakup...ale sami nie wiem jaki ? Mysle nad obranaym Recaro zero..tylko juz sama nie wiem ? Macie jakies doaeqidczenia w temacie ??
Czyli że tyłem? My mamy tyłem fotelik z bazą. Cybex sirona m i-size:) Agatka w nim nie płacze w ogóle, jest super. Jeździ tyłem a potem można to przodem wpiąć. I można pochylic na bardziej lezaco. Teraz do drugiego samochodu kupujemy sirone s i-size z bazą w której można fotelik obracać jak się wsadza dziecko. Ale też tyłem będziemy wozić.
 
Pumelova dzieki. Wlasnie o tego typu fotelik mi chodzi. Obejrze te modele o.ktrych piszesz. A przymierzal.Wam.ktos fotelik do samochodu czy kupilscie bo spelanial Wasze oczekiwania??. My nadala uzywamy.nosidelka ..tzn tego fotelika pierwszego. I chyba jednak czas sie juz rozejrzec.
 
Jenny niestety ze spacerowka nie miałam.stycznosci bo ma słabszą amortyzację niż mój wózek, ale ładny jest. Pooglądaj w sklepie, pojezdzij z maluchem w środku. My tak wybieralismy druga spacerowka(lekka, do samochodu).
Co do fotelika to mieliśmy najpierw nosidelko cybexa i bazę do niego. I ta baza pasuje też do nowego fotelika więc nie ukrywam że dlatego go kupilismy. Ale jestem.mega zadowolona, Agatka w ogóle w nim nie płacze tylko zasypia a w nosidelku nie umiała po prostu zasnąć tylko płakała biedna. Znalazłam fajny sklep który bardzo fajnie doradzal i oni nam wpieli na próbę i bazę i fotelik i wszystko.pasowalo. teraz chcemy do drugiego samochodu też fotelik żeby nie przekładać bazy no i jak już kupujemy to kupimy taki sam tylko w tej sironie s jest obrotowa baza, czyli że możesz sobie fotelik obrócić przodem do drzwi i wygodniej wsadzac dziecko. Najlepiej przymierzyć, u nas w dwóch samochodach a mamy 2 avensisy fotelik siedzi trochę inaczej, w jednym lepiej niż w drugim więc to nawet w obrebie modelu się różni.
 
No i Agatka z nosidelka jeszcze nie wyrosla,ale i tak byśmy kupowali za niedługo a ten pierwszy fotelik pozyczymy przyjaciołom bo niedługo rodzą. Bo ten nowy.mamy chyba dopiero 2 tydzień.
 
Jenny ja mam axkid kidzone, jak dla mnie jest mega zamontowany. Wcześniej mieliśmy maxi cosi pebble z bazą family fix, ale młody coraz bardziej się wkurzał i marudził podczas jazdy. Kupowaliśmy stacjonarnie w sklepie osiem gwiazdek. Od wejścia chcieliśmy fotelik na izofix, bo wg nas suuuuper stabilnie jest zamontowany, ale sprzedawca że śmiechem powiedział, że jak zamontuje na pasy to jeszcze zdanie zmienimy. I faktycznie! Jest tak stabily, że nawet lekko się nie ruszy. Podejrzewam, że sami byśmy go tak nie ustawili, bo u wszystkich znajomych foteliki po tyle jeżdżą. Teraz mąż wszystkich męczy oglądaniem fotelika :p a wcześniej marudził, że drogi ...
 
Jenny my właśnie dziś kupiliśmy rwf Joie stage (0-25).
Mierzylismy kilka fotelików Ale ten zdecydowanie najbardziej nam przypasował, nie skasował przedniego fotela zupełnie.

Ja byłam napalona na cybexa baliosa ale na żywo jakoś mi ta miłość przeszła. Jakiś taki chwiejny mi.sie wydał i ja jednak chciałam żeby młodą mogła leżeć na płasko w wózku, A nie w kubełowym foteliku.
 
reklama
My niedługo kupujemy fotel, jedziemy do 8 gwiazdek tam nam dobiorą ( chociaz czuje ze oni zaproponuja nam axkida ..) ale poki co chcemy recaro zero.1. No i tyylko RWF tak dlugo jak tylko sie da!

A balios.. ja byłam tak zajarana tym wozidlem że poszłam sobie kupić. Ale na żywo już nie był taki fajny [emoji6] i kupiłam coś innego [emoji6]
 
Do góry