reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Montana ja nadal trzymam kciuki za wasze maleństwo :-)
Magda7891 dobrze, że robicie te badania genetyczne, ich wynik pewnie i tak nie zmieni waszej decyzji ale lepiej wiedzieć co i jak;-)
Madzia76 czekaj spokojnie na wyniki i daj znać jak betka:-)
 
reklama
Madzia76 według mnie beta rewelacja! :-) czytałam, że ksiazkowo po 72h beta powinna wzrosnąć o 114% a może i więcej :-) super; )
 
Dw i Magda serdeczne gratulacje mamuski.
Pragnę donieść ze jestem juz po transferze i teraz mam przed sobą prawie dwa tygodnie oczekiwania w niepewności.
Ogólnie słabo sie stymulowalam mimo pcos i wysokiego amh. Udało sie uzyskać 5 pecherzykow z czego tylko 3 były dojrzałe. Zaplodnily sie 2 komoreczki i obydwie mam od dzisiaj w brzuszku. Mam nadzieje ze maleństwa już ze mną zostaną.
Karusia to chyba testujemy w podobnym czasie.
 
reklama
nika super wieści. Napisz proszę jeszcze ilo dniowe zarodeczki miałaś podane? Jakie brałaś dawki leków?

Brałam od 2 do 12 dnia cyklu gonal 150j., dodatkowo od 8 do 12 dc cetroide 250, 14 dnia cyklu punkcja, a 16 transfer. Lekarz od samego początku mówił ze pecherzyki słabo rosną, ale przy pcos i moim amh 10,5 bal sie zwiększyć dawkę. z moich wyliczeń wychodzi ze zarodeczki są dwudniowe, bo gdzieś wyczytałem ze liczymy od następnego dnia po punkcji, ale na wypisie z kliniki mam 3dniowe.
 
Do góry