reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Smerfeta ja mam samoistny poród przedwczesny prze 34 tyg 1:317 wiec twoje jest dosc wysokie!!! Nie wiem wlasnienjak ma sie do tego zamiana wagi i wzrostu :/ daj znac co na to lekarz!! Jeżeli to prawda to kochana na L4 w tej chwili smigasz !!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madziula skoro teraz nie ma pęchola to jest to bezpieczny moment by brać lutke czyli progesteron. Gdy organizm ma skok progesteronu następuje druga faza cyklu czyli pęchol już nie urośnie. Później odstawiasz progesteron, jego poziom spada, tak jak w naturalnym cyklu i przychodzi @
Nie smutaj że teraz nie wyszło, następny cykl będzie kontrolowany, sam estrofem też stymuluje wzrost endo więc już wszystko pójdzie gładko :-)
Smerfetko bardzo dziękuję za rozjaśnienie problemu :-)
 
Smerfeta trzymam kciuki za wizytei za dobre wyniki !:tak:

Kristin@ kciuki za jutro !! i za seks na szkielku... :tak:

Marikka super, że zaczynasz ;-)

Ewis to gratuluje wizyty i zobaczenia kropka... a badania moze zrob? robilas morfologie? moze masz anemie?:tak: ja tez mialam pozno zalozona karte ciazy bo pod koniec 8 tyg..:-)
 
dzięki dziewczyny za kibicowanie idę długim protokołem brałam tabletki i miałam włączony gonal dziś brałam przed ostatni zastrzyk czyli 6 co 2 dzień, po wizycie zobaczymy co dalej pewnie jak będzie dobrze to codziennie będę brała zastrzyki aż do punkcji
w takim razie Kasiu kibicuję mocno:-), a za wizytę trzymam jeszcze mocniejsze kciuczki :tak:

Ewiś gratuluje Kropeczka - spokojnego ciążowania życzę :-)
Smerfetka, oby lekarz Cie uspokoił - ja nie pomogę niestety :no:, nie bardzo się znam na tych wynikach, ale 1:16 to jak na moje oko to chyba, duże prawdopodobieństwo przedwczesnego porodu - dużo odpoczywaj! ;-)
Kristin trzymam za jutro :-) powodzenia!
Marrika fajnie, że u Ciebie endo ładne i będziesz mogła wrócić po maluszka:-p... ja dopiero w następnym cyklu na Estrofemie spróbuję!
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta, a który wynik zaważył na tym że masz takie wysokie ryzyko porodu przedwczsnego ? Jakie miałas parametry na USG i przypomnij mi Pappa i fHCG.Koniecznie napisz co lekarz powiedział.
 
To co Madziula_87 podchodzimy razem do crio? Który to Twój dzień cyklu?
no niestety nie Marrika... pisałam w piątek po wizytce - ale pewnie przeoczyłaś:-p, że w tym cyklu nici z crio, bo endo po wyciszaniu tylko 2 mm (16 dc), więc na razie lutka przez 10 dni, ma przyjść @ z odstawienia i od 2 dc biorę Estrofem 3x1, wizyta pewnie pod koniec października wypadnie :-)
 
reklama
no niestety nie Marrika... pisałam w piątek po wizytce - ale pewnie przeoczyłaś:-p, że w tym cyklu nici z crio, bo endo po wyciszaniu tylko 2 mm (16 dc), więc na razie lutka przez 10 dni, ma przyjść @ z odstawienia i od 2 dc biorę Estrofem 3x1, wizyta pewnie pod koniec października wypadnie :-)
Eh rzeczywiście przeoczyłam :zawstydzona/y: No ale co się odwlecze, to nie uciecze :tak:
 
Do góry