reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

** Zamknięty **

Jak otwieram ten link co jest tu podany to mi wyskakuje jakies "ciagle o dzidzi" i pare wpisow osob ktorych nie znam... Nie wiem gdzie ten zamkniety. Raz weszlam z komputera.. Mysialam sie logowac. Na tel nie idzie tego znalezc :/

Wchodzisz na tel tak Forum- Związki rodzinne-album rodzinny i tam jest nasz watek
 
reklama
Czyli poki co dostepu nie ma:
- mamatek
- kainkas
- nastka-83
- malpawzoo
- josek
- nifla
- juszka1988
- kasiak-l

czakamy na reszte...
 
Ostatnia edycja:
Aneta specjalnie sciagnelam se apke zeby sprawdzic jak wejsc na te zamkniete bo ja na iphonie wchodze przez safari no i jak wywietlaja sie wszystkie kategorie to tak na dole jest zwiazki rodzinne , potem album rodzinny, i na gorze wyswietla sie mamusie marzec 2014 prywatnie po wejsviu tam masz wszystkie zamkniete tematy zrobilam ci zdj :-)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 77
  • image.jpg
    image.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 68
  • image.jpg
    image.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 67
  • image.jpg
    image.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 73
Dodałam na BB zamkniętym tematy.. dziewczyny, które mają już teraz dostęp sprawdźcie czy jest ok czy czegoś nie brakuje albo , może jest czegoś za dużo? Po urodzeniu dzieci trzeba będzie pewnie dodać nowe tematy typu: karmienie, pielęgnacja, szczepienia i wizyty, może coś o diecie i o ćwiczeniach Natomiast moja ciążowa głupota i tępota nie ogrania co zrobić np. z przepisami, które dodawałyśmy na głównym i innymi fajnymi rzeczami, które dobrze żeby się znalazły też na zamkniętym bo pewnie za niedługo już na zawsze ogólny opustoszeje..


Zaproponowałam jeszcze żeby dodać moderatora w postaci Ewy jak się zgodzi :) mogłabym jej potem w razie czego pomóc
 
Dobra, na tą chwilę mamy listę taką:

  • Kainkas
  • Josek
  • Nastka
  • Mamatek
  • Małpka
  • Nifla
  • Juszka

  • Czarny loczek
  • Kasiak
 
reklama
Aneta ale znalazlas? Fajna ta apka ja jej nie instalowalam bo na androida byla beznadziejna jak wczesniej mialam inny tel wiec myslalam ze ta w appstore podobna a ta jest fajniejsza :-)
 
Do góry