reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaparcia i kolki-co robić??

reklama
U nas obyło sie bez termometra.Tosia troche stękała stękała, masowałam jej brzuszek aż wystękała dwa wielkie kupska o wyglądzie i konsystencji musztardy.Ale zgoła innym zapaszku ;D
 
dziewczynki kochane u nas też kolki są i to wcale nie małe i z kupką problemy też mąż mój poszedł wczoraj do apteki, farmaceuta polecił syrop..firmy WOODWARDS " GRIPE WATER" no i normalnie jakby kto ręką odjął mała przestała płakac i kupki częściej robi....myślę że warto kupić...ja zapłaciłam u nas ok.16 zł to nic innego jak woda koperkowa
 
Just20ka ja też tą wodę nabłam ale u mnie niestety nie zadziałała - ale wprowadzenie stałych pokarmów owszem. Po konsultacji z lekarzem polecam wszystkim mamom wcześniejsze podanie zupek ;D
 
No własnie .. szkoda, ze nie ma uniwersalnego leku na kolke... u nas sie sparwdził Esputicon oststatnio -a wcześniej chyba żle podawałam teraz przed jedzeniem zmieszane z mlekiem.No ale najlepiej wychodzi masaż.I działa zawsze.Przynajmniej uspokajająco.
 
Co do kupek co kilka dni,

moja Zuzia robi co 3-4 dni, ciocie mam pediatre ona twierdzi ze to sie zdarza jak dziecko dobrze przyswaja pokarm matki- jesli kupki wychodza bez bolo to jest oki. ale wczoraj przeszlysmy przez pieklo- malutka nadymala sie jak szalona i nie mogla wydusic, plakala a raczej krzyczala, pocila sie, do cyca chciala ale pic nie mogla. dzis bylam z nia u lekarza i dala nam jakas zawiesine na 4 tyg, wspomagajaca prace jelit. Dostala tez czopek i poszla wielka kupa- teraz spi jak aniolek!!!

Boze to straszne jak dziecko tak sie meczy a ja nic nie moge pomoc- masowalalm, oklady robilam, nawet termometru sprobowalam i nic... A normalnie Zuzia jak Aniolek

A to wszytsko pewnie przeze mnie glupia bo sie ostatnio jakichs slodyczy nawtrazalalam- i nowalijek... Od dzis jestem na diecie

Pozdrawiam- styczniowka Ania
 
reklama
Do góry