reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyk ovitrelle a wynik testu hcg

Mag1503

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2020
Postów
238
Mam pytanie do dziewczyn, które stosowały zastrzyki z ovitrelle. Do kiedy utrzymywało się u was hcg?
W ulotce jest napisane, ze zastrzyk może utrzymywać się do 10 dni i tym samym fałszować wynik testu.
U mnie dziś 10 dzień po zastrzyku i pozytywny test, nie wiem co myśleć
Wiem ze cierpliwość jest najlepsza, ale jakoś mi do niej daleko... 🤪
 
reklama
reklama
W sobote zrobilam zastrzyk, w piatek po 6 dniach zrobilam test z ciekawości wyszedl dodatni wiec polecialam tego samego na beta. Wyszła dosc wysoka bo 31,6. Z zimna glowa zrobilam po weekendzie w poniedzialek i jest 8,38… wiec znacznie spadła. Czy zastrzyk daje taka wysoka bete ponad 30? Czy mozliwe ze cos bylo a sie nie utrzymalo …
 
W sobote zrobilam zastrzyk, w piatek po 6 dniach zrobilam test z ciekawości wyszedl dodatni wiec polecialam tego samego na beta. Wyszła dosc wysoka bo 31,6. Z zimna glowa zrobilam po weekendzie w poniedzialek i jest 8,38… wiec znacznie spadła. Czy zastrzyk daje taka wysoka bete ponad 30? Czy mozliwe ze cos bylo a sie nie utrzymalo …
Ovitrelle utrzymuje się do 10 dni a czasami nawet dłużej. Więc tak, możliwe, że 6 dni po podaniu wyszedł taki wynik. Poczekaj do 14 dni po podaniu i zrób ponownie betę.
 
Dziś 24 dc test biały jak biel wizira, zastrzyk z ovitrelle robiony w 12 dniu cyklu.
Czy jest możliwośćaby coś z tego jeszcze było?
Od 4-8dc clostilbegyt, od9-17 dc estrofen, od 16-26 dc duphaston
 
Do góry