reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyki przeciwzakrzepowe wczesna ciąża

G

guest-1662451311

Gość
Witajcie, poszukuje kobiet które musiały od samego początku stosować zastrzyki przeciwzakrzepowe, mam kilka pytań :*
 
reklama
Ja też mam od początku. Teraz jestem w 7tc. Mam clexane. Obecnie płacę na refundację 30 parę złotych Ale lekarz może mi wystawić za darmo tylko mu jeszcze systemu nie wgrali w przychodni. Nie boli, choć czasem wychodzą siniaki jak źle miejsce wybiorę. Po wstrzyknieciu jest takie nieprzyjemne uczucie mrowienia Ale szybko przechodzi.
Z jakiego powodu bierzesz zastrzyki ?
 
Ja też mam od początku. Teraz jestem w 7tc. Mam clexane. Obecnie płacę na refundację 30 parę złotych Ale lekarz może mi wystawić za darmo tylko mu jeszcze systemu nie wgrali w przychodni. Nie boli, choć czasem wychodzą siniaki jak źle miejsce wybiorę. Po wstrzyknieciu jest takie nieprzyjemne uczucie mrowienia Ale szybko przechodzi.
Z jakiego powodu bierzesz zastrzyki ?
[/QUOTE ja jestem przerazona ze mam sobie robić codziennie sama zastrzyki... Może to dziecinne ale mam jakiś tam z tym problem :( powód to 3 przebyte poronienia. A Ty dlaczego?
 
Ja też czasem robię bez zastanowienia A na drugi dzień trzymam igle i tak kilka minut na nią patrzę. Także to nic dziwnego że masz strach przed tym. Z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Ja mialam zespół HELLP w pierwszej ciąży i to głównie z tego powodu Ale kolejną też poroniłam.
 
Ja też czasem robię bez zastanowienia A na drugi dzień trzymam igle i tak kilka minut na nią patrzę. Także to nic dziwnego że masz strach przed tym. Z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Ja mialam zespół HELLP w pierwszej ciąży i to głównie z tego powodu Ale kolejną też poroniłam.
Ale na zastrzykach jesteś pierwszy rqz?
 
reklama
Do góry