reklama

Zasypianie przy piersi

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2005' rozpoczęty przez dziondzia, 2 Marzec 2006.

1. dziondzia

dziondzia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam. Mam taki oto problem, moje dziecko umie zasnąć tylko przy piersi. Nawet na rękach uśpić się nie da. Kiedy próbowałam ją zostawić razem z mężem sam na sam, płakała w niebogłosy i usneła dopiero ze zmęczenia. Nie potrafię jej tak katować. Może ktoś ma lepszy pomysł? Proszę o rady!

2. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A co ze smoczkiem??
    Ja co prawda nie karmię już piersią, ale kiedy jeszcze karmiłam to często podawałam małemu smoka.
    Kuba ciamkając go smacznie zasypiał.
    Pozdrawiam

3. reklama
  4. Isska

Isska Majowa mamusia 2005 :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Polecam samoczek. Ja nadal karmie piersia i u nas od urodzenia nie ma czegos takiego jak zasypianie przy cycku. :) :)

5. J@god@

J@god@ IV-V 2005, X 2009 Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Problem jest jak dziecko nie chce smoczka :p. Dziondzia jak coś wymyślisz daj znać, mi na razie to tak bardzo nie przeszkadza, ja pewnie razem z zakończeniem karmienia coś wymyślę :p.

6. dziondzia

dziondzia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja Natalcia chciała ssać smoczka do 4 m-cy teraz nawet go na chwilkę do buzi wziąć nie chce. Czasami się zdarza że uśnie na stojąco na moich rękach przy głośnej muzyce (ale to naprawdę baaaaaaaardzo zmęczona być musi). W wózku też nie uśnie, zaraz się podnosi. Na rękach też kołysać się nie da. Nie pije z butelki (wszystko dostaje łyżeczką). TYlko cyc cyc cyc. A ja jej odmówic nie umiem. Chyba zwariowaną mamusią jestem!!!!!!!!!!!!

7. Maryś

Maryś Majowa mama 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No cóż na noc to ja też usypiam przy cycu a w dzień w wózku na spacerze i w nocy też daję cyca jak się przebudzi. Ale jak mnie nie ma to usypia mężowi na rękach więc chyba wie od kogo co żądać - może daj mężowi maluszka do usypiania.

8. koteczek

koteczek Majówka 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja nie karmie piersią wiec nie pomoge ale wiem że nie każde dziecko ssie smoczka mój potrafi płakać jak ktoś mu wsadzi smoka do buzi

9. Dorin

Dorin mama maj 05/sierpień 07 Wrześniowe mamy'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nicolka tez zasypia przy piersi, ale tylko wtedy kiedy ja jestem w domu, bo jak mnie nie ma to ładnie zasypia u tatusia. U nas smoczek juz poszedł do lamusa!!!! Nicolka zasypia tez przy kołysankach, ale tylko w dzień.

10. reklama
  11. kornelia

kornelia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas też zasypianie przy piersi, z wyjątkiem spaceru ;)
    Nie walczę, czekam aż samo przejdzie ;D
    Czasem po nocnej pobudce tatuś chwilę ponosi i córeńka tatusia grzecznie zasypia i wraca do łóżeczka. Ale tylko pod warunkiem, że nie chce jej się jeść, pić i przytulić do mamusi ;D

12. J@god@

J@god@ IV-V 2005, X 2009 Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    A u nas tylko mamusia jest od usypiania :-[, kiedyś zasypiał też mojemu m. ale teraz za nic nie chce, nawet jak w nocy pójdę do toalety a mąż go chce ponosić to jest wrzask dopóki nie wrócę ::). K. się robi niemożliwy, wszystko by robił tylko ze mną.

Poleć forum