reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawroty glowy i miesiaczka

joasia29

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Luty 2018
Postów
67
Hej
Czy zdarzaly wam sie dziewczyny zawroty glowy i mdlosci podczas miesiaczki ? Okres spuznił mi sie 4 dni przy regularnych cyklach . teraz mam 2 dzien okres i mam straszliwe zawroty glowy i mdlosci

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zdarzały mi się takie rzeczy podczas okresu głównie gdy miałam stresujący okres w pracy. A Ty pewnie stresowałaś się czy jest ciąża czy nie i teraz to odreagowujesz.
Dodam jeszcze- jest okres to znaczy że nie ma ciąży.
 
Wiem o tym . mialam tez strsujacy okres z dzieckiem bo ciezko przeszlo grype itp

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
Czy zdarzaly wam sie dziewczyny zawroty glowy i mdlosci podczas miesiaczki ? Okres spuznił mi sie 4 dni przy regularnych cyklach . teraz mam 2 dzien okres i mam straszliwe zawroty glowy i mdlosci

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja przed 1 ciążą miałam tak często. Bardzo źle przechodziłam okres. Bolały plecy, brzuch, miałam mdłości a nawet wymioty i od czasu do czasu dostawałam gorączki. Kilka razy zdażyło mi się zemdleć.
 
Ja przed 1 ciążą miałam tak często. Bardzo źle przechodziłam okres. Bolały plecy, brzuch, miałam mdłości a nawet wymioty i od czasu do czasu dostawałam gorączki. Kilka razy zdażyło mi się zemdleć.
Ja przed pierwsza ciaża strasznie sie rozchorowalam a po tygodniu jak wyzdrowialam dowiedzialam sie jestem w ciazy .
A teraz tez bylam chora moze ze 2 tygodnie temu . okres mi sie spuznil 4 dni . stwierdzilam ze to przez chorobe oslabiony organizm itp . bo zrobilam test dzien przed tym jak powinnam dostac okres narmalnie i byl negatywny . ale martwia mnie te zawroty glowy i mdlosci

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale zeby bylo smiesznie to mąż bardziej panikuje niz ja ... Haha on chce córeczke . mamy synka to taki mały cycuś mamusi i moze dlatego

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też to miałam, nieraz aż dochodziło do wymiotów, wrażliwość na zapachy, brak apetytu, parcie na pęcherz i częste "2" [emoji6] to normalne zwłaszcza jak się jeszcze nakręcasz spóźnieniem to organizm lubi takie atrakcje zapewniać
 
Witam dziewczyny jestem tu nowa i chciała bym spytać gdzie są jajniki? I czy przy miesiączce może być słabo, można mieć brak apetytu?
 
reklama
Ja jak byłam młodsza to miałam takie zawroty i zimne poty, że nie mogłam się ruszać. O ile nie jest to comiesieczna przypadłość to ginekolog kazał się nie martwić.
 
Do góry