reklama

Zbyt mały zarodek

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez happymum20, 13 Grudzień 2015.

1. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

Wczoraj(12.12.15) byłam na usg,według pierwszego dnia ostatniej miesiaczki(25.10.15) to 6t6d(w internecie pokazuje że to koniec 7tc) zarodek ma 4,4mm odpowiada to 6tc...czyli zarodek jest zbyt mały ale serduszko było widoczne i biło. Czy powinnam sie martwic?czy to znaczy ze dziecko nie rozwija sie prawidłowo?

2. Karolina_Kuś

Karolina_Kuś Początkująca w BB

Moj Maluszek w 6 tygodniu tez mial 4mm i bijace serduszko. Wszystko sie dobrze potoczylo! Nie martw sie! Powodzenia!

3. reklama
  4. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

U nas tez serduszko bylo widoczne i biło

5. Karolina_Kuś

Karolina_Kuś Początkująca w BB

Bedzie dobrze! Trzymam kciuki ;) Moj lekarz stwierdzil, ze owulacja musiala sie przesunac i dlatego Maluszek jest mniejszy, ale nie straszyl mnie w zaden sposob. Powiedzial, ze tak moze byc.

6. Kaana

Kaana Fanka BB :)

Nic się nie martw. U mnie był aż tydzień różnicy pomiędzy wielkością (nawet nie zarodka, a pęcherzyka), z OM a z USG. Następne usg pokazało, że jednak wszystko rozwija się prawidłowo ale ciąża jest o tydzień młodsza. Znowuż na następnym maluch dogonił termin z OM i wszystko jest ok ;).

7. paulinka88

paulinka88 Mama Mikołajka i Marcelka

Ja w obu ciazach na pierwszym usg miałam zarodek o równy tydzień mniejszy i mam dwóch synów, więc spokojnie nie ma powodu do obaw

Poleć forum