reklama

Zbyt mały zarodek

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez happymum20, 13 Grudzień 2015.

1. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wczoraj(12.12.15) byłam na usg,według pierwszego dnia ostatniej miesiaczki(25.10.15) to 6t6d(w internecie pokazuje że to koniec 7tc) zarodek ma 4,4mm odpowiada to 6tc...czyli zarodek jest zbyt mały ale serduszko było widoczne i biło. Czy powinnam sie martwic?czy to znaczy ze dziecko nie rozwija sie prawidłowo?

2. Karolina_Kuś

Karolina_Kuś Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moj Maluszek w 6 tygodniu tez mial 4mm i bijace serduszko. Wszystko sie dobrze potoczylo! Nie martw sie! Powodzenia!

3. reklama
  4. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas tez serduszko bylo widoczne i biło

5. Karolina_Kuś

Karolina_Kuś Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bedzie dobrze! Trzymam kciuki ;) Moj lekarz stwierdzil, ze owulacja musiala sie przesunac i dlatego Maluszek jest mniejszy, ale nie straszyl mnie w zaden sposob. Powiedzial, ze tak moze byc.

6. Kaana

Kaana Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    6
    Nic się nie martw. U mnie był aż tydzień różnicy pomiędzy wielkością (nawet nie zarodka, a pęcherzyka), z OM a z USG. Następne usg pokazało, że jednak wszystko rozwija się prawidłowo ale ciąża jest o tydzień młodsza. Znowuż na następnym maluch dogonił termin z OM i wszystko jest ok ;).

7. paulinka88

paulinka88 Mama Mikołajka i Marcelka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja w obu ciazach na pierwszym usg miałam zarodek o równy tydzień mniejszy i mam dwóch synów, więc spokojnie nie ma powodu do obaw

Poleć forum