reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbyt mały zarodek

happymum20

Szczęśliwa mama Denniska
Dołączył(a)
27 Październik 2012
Postów
5 112
Miasto
Wakefield
Wczoraj(12.12.15) byłam na usg,według pierwszego dnia ostatniej miesiaczki(25.10.15) to 6t6d(w internecie pokazuje że to koniec 7tc) zarodek ma 4,4mm odpowiada to 6tc...czyli zarodek jest zbyt mały ale serduszko było widoczne i biło. Czy powinnam sie martwic?czy to znaczy ze dziecko nie rozwija sie prawidłowo?
 
reklama
Bedzie dobrze! Trzymam kciuki ;) Moj lekarz stwierdzil, ze owulacja musiala sie przesunac i dlatego Maluszek jest mniejszy, ale nie straszyl mnie w zaden sposob. Powiedzial, ze tak moze byc.
 
Nic się nie martw. U mnie był aż tydzień różnicy pomiędzy wielkością (nawet nie zarodka, a pęcherzyka), z OM a z USG. Następne usg pokazało, że jednak wszystko rozwija się prawidłowo ale ciąża jest o tydzień młodsza. Znowuż na następnym maluch dogonił termin z OM i wszystko jest ok ;).
 
Ja w obu ciazach na pierwszym usg miałam zarodek o równy tydzień mniejszy i mam dwóch synów, więc spokojnie nie ma powodu do obaw
 
Do góry