reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia grudniowych dzieciaczków

reklama
Scarlet bardzo piekne i wzruszajace zdjecia
i by nie faworyzowac tylko zamknietego watku pokaze Filipa takze tutaj
6ljtus3.jpg


8g4i6v5.jpg
 
Nieistotna- tak jak zdjęcia scarlet - tak uwielbiam twoje zdjęcia:tak:
I zaryzykuję stwierdzenie że Filip bardzo się zmienił;-) A oczy ma śliczne. Ale chba nie twoje Ilonko....(choś ty tez masz śliczne);-):tak:
 
A to i ja pójdę śladem nieistotnej:-D:-D:-D

Pociąg do bronka (po mamusi??????)



Natka pokazuje ile ma kłopotów:



Natka z ulubioną zabawka - naszym koszykiem na grzyby. Taszczy go choc koszyk prawie tak duży jak ona:-D:-D (nie patrzeć na bałagan - wszystko to Natka;-))
 
kamila - hehe - te ząbki to mnie normalnie powalają:-D:-D:-D A mama jaka laska;-)

nieistotna - no kurde, nie chciałam tak nagłos :cool2: Ale to fakt - Filip to tata. im starszy tym bardziej;-)I naprawdę jest śliczny. A co taka smutna minka?:-D Następne będzie podobne do ciebie:-D (Moja Ala to ja a Natka - tata - wszyscy to potwierdzają;-))

a co do włosów - kurde - ja już nie daję rady z tymi jej lokami:szok: A najbardziej z grzywką:szok: Ma ja po usta prawie:szok: W ogóle to najchętniej wzięłabym ją do fryzjera żeby jej zrobił śliczną fryzurkę jak Mercuni, ale u nas jest mega pogląd że dzieciom do roczku włosów się nie obcina:confused2:
 
Dita nie dosc ze chlopak to jeszcze brzydki jak tata :-p

u nas tez mowi sie ze do roku sie nie obcina
 
reklama
nieistotna - kopia taty ale uroda po mamie. I nie chrzań więcej:oo2::laugh2: Filip jest śliczny.

a propos jak juz gadamy to jeszcze pokażę do czego teraz Natce pchacz służy:cool2:
 
Do góry