reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Brzuszek z dzisiaj:tak:
DSC01274.jpg
 

Załączniki

  • DSC01274.jpg
    DSC01274.jpg
    7,9 KB · Wyświetleń: 111
Ostatnia edycja:
reklama
Makao dziękuje;-) Jeszcze się mieszcze, ale ledwo ledwo:rofl2: W tym tygodniu wybieram się na zakupy, bo za niedługo żadnych spodni już nie założę.
 
U mnie ciągle płasko :sorry2: Mam macicę w tyłozgięciu, może Wy macie jakoś inaczej ułożoną i dlatego tak wcześnie u Was widać???
 
U jednych widac wczesniej u drugich pozniej:tak:
W pierwszej ciazy u mnie dlugo nie bylo widac kompletnie nic:szok:
Teraz to juz druga ciaza wiec wydaje mi sie, ze moze dlatego brzuszek szybciej sie pokazuje:tak: No i chuda jestem jak patyk wiec ja odrazu zauwazam chocby najmniejsza roznice:-D
 
Lena_no u mnie też drugie dziecko, ale podbrzusze płaskie jak przed ciążą ;-) Nisko jest płasko, a w okolicy pępka z dnia na dzień coraz większy wałek tłuszczu :wściekła/y: Jestem 5 dni do tyłu w stosunku do Ciebie.
 
reklama
Piękny brzuszek Lena :) ja również mam tyłozgięcie macicy, u mnie brzuszka jeszcze nie widać, ale mimo to że schudłam na wadze to mam wrażenie że tkanki tłuszczowej na brzuchu i boczkach przybyło... nie wiem dlaczego...:no:
 
Do góry